Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

NOWOŚCI NA CHŁODNE WIECZORY

image
2017-09-08

W naszym sklepie pojawiły się następujące nowości:

 

- New Angeles: Miasto Korporacji - Ten sukces sprawia również, że miasto staje się pożywką dla potężnych megakorporacji, które próbują wyprzedzić pozostałe, prężąc swoje ekonomiczne i polityczne mięśnie. Bitwa pomiędzy tymi gigantami często odbija się na tych, którym powiodło się gorzej. Miasto stanowi plac zabaw dla uprzywilejowanych i możnych, ufundowany na podłożu z biedy i zanieczyszczeń.

New Angeles: Miasto Korporacji

 

- EXIT: Gra tajemnic - Chata w lesie - Awaria samochodu zmusiła was do spędzenia nocy w środku lasu. Na szczęście udało wam się schronić przed deszczem w opuszczonej chacie. Jednak rano okazuje się, że drzwi zostały zamknięte, a solidne kraty w oknach uniemożliwiają ucieczkę… Waszą uwagę zwraca tajemnicza książka oraz zagadkowy dysk. Czy to klucz do waszej wolności?

EXIT: Gra tajemnic - Chata w lesie

 

- EXIT: Gra tajemnic - Tajemnicze laboratorium - Zgłosiliście się jako obiekty testowe do nowych badań i musicie stawić się w wyznaczonym laboratorium. Na miejscu okazuje się jednak, że jesteście tam zupełnie sami. Nagle z jednej z probówek zaczyna unosić się dziwny dym i tracicie przytomność. Gdy ją odzyskujecie, okazuje się, że zostaliście uwięzieni w laboratorium.

EXIT: Gra tajemnic - Tajemnicze laboratorium

 

- EXIT: Gra tajemnic - Grobowiec faraona - Wizyta w Dolinie Królów to najbardziej emocjonująca część waszej wycieczki do Egiptu. Błądząc po wąskich korytarzach, tracicie z oczu resztę grupy i docieracie do pełnego tajemnic grobowca faraona. Niestety, nie możecie już z niego wyjść - kamienne wrota zamknęły się tuż za wami! Waszą uwagę zwraca leżący na ziemi notatnik i zagadkowy dysk… 

EXIT: Gra tajemnic - Grobowiec faraona

 

- Terraformacja Marsa: Hellas i Elysium - Dodatek zawiera dwustronną planszę przedstawiającą 2 regiony na Marsie. 

Terraformacja Marsa: Hellas i Elysium

 

- Wysokie Napięcie: Nowe karty elektrowni - Dodatek do gry Wysokie Napięcie zawiera nową talię kart elektrowni. 

Wysokie Napięcie: Nowe karty elektrowni

 

- Catan: Pojedynek - Wcielcie się we władców i rozwijajcie swoje księstwa poprzez budowę osad i miast oraz zdobywanie coraz większej liczby terenów. Produkowane przez nie surowce pozwolą wam wybudować budynki, statki oraz wyjątkowe miejsca, niezbędne do zdobycia przewagi nad przeciwnikiem. 

Catan: Pojedynek

 

- Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Zemsta Oberyna - Zemsta Oberyna to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron. 

Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Zemsta Oberyna

 

- Domek Na Drzewie - Masz do dyspozycji ponad 70 atrakcji, które możesz w nim umieścić: hamak, most linowy, kawiarnię, kino i wiele innych zaskakujących pomieszczeń! Stwórz najładniejszy i najlepiej wyposażony domek na drzewie. Uwaga! Pilnuj, aby podczas budowy drzewo nie przechyliło się w którąś ze stron! 

Domek Na Drzewie

 

- Triominos Classic - Triominos przypomina klasyczne domino, ale gwarantuje znacznie ciekawszę rozgrywkę. Układane elementy mają kształt równobocznych trójkątów z liczbami w narożnikach. Dostawiając kolejną płytkę do już ułożonego układu, musimy zadbać o to, by numery w sąsiadujących narożnikach były takie same. 

Triominos Classic

 

 Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót