Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

WYPRZEDAŻ LCG I KILKA NOWOŚCI

image
2017-08-11

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyprzedażową. Na chwilę obecną obejmuje ona 4 tytuły LCG:

- Władca pierścieni

- Warhammer 40,000 Podbój

- Warhammer Inwazja

- Star Wars: Gra Karciana

Pełna lista pozycji dostępna jest w dziale "Wyprzedaże".

 

Ponadto w naszym sklepie pojawiły się następujące nowości:

- Zakazane Gwiazdy - Jest 41. milenium i mroczne siły zmagają się o kontrolę nad galaktyką. Potężne floty okrętów i przerażające, zajadłe legiony wyruszyły na podbój. Imperium Ludzkości, Światostatek Eldarów, Heretycy Chaosu i niezliczone hordy Orków zmierzają ku niedawno odkrytej Gromadzie Herakon. Rozległa ciemność kosmosu wkrótce zabarwi się czerwienią od ognia i krwi!

Zakazane Gwiazdy

 

- Gildie - Gildie to gra kupiecka, w której 2 do 4 graczy wciela się w postaci zamożnych lordów, próbujących przyciągnąć do swoich gildii najznamienitsze osobistości w całym królestwie. Gra trwa około 60-90 minut. 

Gildie

 

- X-Wing - Zestaw dodatkowy Kanonierka Auzituck - Kanonierki typu Auzituck były często wykorzystywane przez śmiałych Wookieech w trakcie misji ratunkowych, podczas których spieszyli na pomoc swoim zniewolonym pobratymcom. Te przeciwniewolnicze statki słynęły z imponującej siły ognia oraz niezwykłej jak na jednostki o takich gabarytach wytrzymałości.

X-Wing - Zestaw dodatkowy Kanonierka Auzituck

 

- X-wing - Zestaw dodatkowy Tie Aggressor - Zaprojektowane do wypełniania długich misji, atakowania konwojów z zaopatrzeniem i charakteryzujące się niezwykłą elastycznością taktyczną TIE Aggressory są zdolne wiązać wroga walką na bliskim dystansie dzięki niezwykłej manewrowości, a z dala atakować go za pomocą działek oraz wieżyczki o dużej mocy.

X-wing - Zestaw dodatkowy Tie Aggressor

 

- X-wing - Zestaw dodatkowy Bombowiec Scuurrg - Eksperymentalny bombowiec Scurrg H-6 był statkiem używanym przez kapitana Nyma, pilota, który wsławił się swoimi bohaterskimi czynami podczas wojen klonów, a także służbą w szeregach Rebelii i przewodzeniem Upiorom z Lok, bandzie piratów działających na terenie układu Karthakk. Havoc i inne Scurrge były cenione z uwagi na silne osłony, niezwykłą siłę ognia oraz wyjątkową zwrotność.

X-wing - Zestaw dodatkowy Bombowiec Scuurrg

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót