Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Potwory na wakacje

image
2017-06-30

Wakacyjne przygody z potworami, czyli nowe gry w naszym sklepie:

 

- Ocaleni - Jest rok 2079. Znany nam świat spustoszyła wyniszczająca wojna o ostatnie zasoby wody. Szacowana liczebność globalnej populacji to 30 tysięcy osób, ale liczba ta ciągle maleje. 

Ocaleni

 

- Potwory w Nowym Jorku - Gra bazująca i rozbudowująca pomysły znane z popularnych Potworów w Tokio. Gracze po raz kolejny wcielą się w zmutowane monstra, które z radością okładają się wzajemnie w sielskiej atmosferze, nie zważając przy tym za bardzo na zniszczenia i spustoszenia, jakie sieją w różnych dzielnicach miasta. 

Potwory w Nowym Jorku

 

- Potwory w Tokio - Gra dla od 2 do 6 graczy, w której wcielają się oni w zmutowane monstra, gigantyczne roboty i potężnych obcych, którzy z radościa okładają się wzajemnie w sielskiej atmosferze walcząc o tytuł króla Tokio, nie zważając przy tym na zniszczenia i spustoszenie, które sieją w samym mieście.

Potwory w Tokio

 

- Zombie 15' (edycja polska) - Prawie wszyscy ludzie w mieście zamienili się w łaknące świeżego mięsa zombie. Nieliczni, którym udało się przetrwać, stali się dla nich pożywieniem. Walcz z hordami zombie, pomagaj innym ocalonym i co najważniejsze - nie daj się zabić! 

Zombie 15

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót