Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

WAKACYJNE RÓŻNOŚCI DLA KAŻDEGO

image
2017-06-22

Kilka nowości na start wakacji:

 

- The Others (edycja polska) - majstersztyk gier z gatunku ameritrash (typ gier planszowych, w których nacisk kładziony jest na klimat i płynną rozgrywkę). W grze jeden gracz kontroluje Grzech, a pozostali łączą się w jedną drużynę jako członkowie FAITH, jedynej grupy, która jest w stanie powstrzymać apokalipsę.

The Others

 

- The Others: Drużyna Beta (edycja polska) - Rozszerzenie Drużyna Beta przynosi, jakże potrzebne, wsparcie do organizacji FAITH w postaci pięciu nowych Bohaterów - każdy z unikatowymi zdolnościami - oraz sześć nowych rodzajów Ulepszeń.

The Others: Drużyna Beta

 

- The Others: Nieczystość (edycja polska) - Rozszerzenie Nieczystość wnosi nowy Grzech do gry The Others, stawiając przed graczami nowe wyzwanie i dodając nowe możliwości graczowi kontrolującemu Grzech.

The Others: Nieczystość

 

- The Others: Zazdrość (edycja polska) - Rozszerzenie Zazdrość wnosi nowy Grzech do gry The Others, stawiając przed graczami nowe wyzwanie i dodając nowe możliwości graczowi kontrolującemu Grzech.

The Others: Zazdrość

 

- Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Mitów - Gdzie czeka zagłada - Zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich.  

Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Mitów - Gdzie czeka zagłada

 

- Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Upadek Astraporu - to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron. 

Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Upadek Astraporu

 

- Pokój 25: Escape Room - Po dwóch emocjonujących i pełnych przemocy sezonach, widzowie zapragnęli bardziej intelektualnej rozrywki. Producenci słynnego programu wymyślili więc nowe pomieszczenia i dwa nowe tryby gry kooperacyjnej: Escape Room oraz Łamigłówka. 

Pokój 25: Escape Room

 

- 51. Stan: Master Set - Zgliszcza - pierwsze rozszerzenie do gry 51 Stan: Master Set inspirowane starym dodatkiem o nazwie Ruiny wydanym w 2012. Nowy zestaw 50 kart z dodatku Zgliszcza, wprowadza ulubione karty z oryginalnego rozszerzenia, które dodają nową mechanikę do podstawowej wersji gry. 

51. Stan: Master Set - Zgliszcza

 

- Guns & Steel: Historia Ludzkości - Gra karciana Guns & Steel: Historia Ludzkości postawi Cię w roli przywódcy dbającego o rozwój cywilizacyjny podległych mu ludzi. Podejmuj znaczące decyzje. Sprawnie zarządzaj dostępnymi zasobami, a następnie przy ich pomocy zakupuj technologie, dzięki którym zyskasz przewagę nad oponentami. 

Guns & Steel: Historia Ludzkości

 

- Ucho Króla - Wciel się w jednego z dworzan rywalizujących o lukratywne stanowisko na królewskim dworze. Zrób co w Twojej mocy, aby utrzeć nosa konkurencji. Uważaj jednak - inni gracze nie poddadzą się bez walki... 

Ucho Króla

 

Fuse - kooperacyjna gra, w której wcielicie się w śmiałków, zmuszonych poradzić sobie z wieloma przemyślnie zabezpieczonymi bombami. 

Fuse

 

Takie Życie 4 - Niezwykłe Przypadki - Wieje nudą? Jedziecie samochodem? Pociągiem? Czekacie na samolot? Czekacie aż piąty gracz wyjdzie z łazienki lub wróci ze sklepu, byście mogli w końcu zacząć grać w grę już rozłożoną na stole? 

Takie Życie 4 - Niezwykłe Przypadki

 

IceCool (edycja polska) - W przezabawnej "pstrykance" IceCool będziecie ścigać się po korytarzach i klasach zaśnieżonej szkoły, starając się zebrać po drodze jak najwięcej smakowitych ryb dla Waszych pingwinków. Uważajcie na woźnego, który zrobi wszystko, żeby Was zatrzymać! 

IceCool

 

- Wesołe Krówki - Poznajcie Wesołe Krówki - planszówkę, którą pokochały tysiące graczy na całym świecie! Wejdzcie w role farmerów starających się zarobić jak najwięcej na swojej trzodzie. Każdy z graczy posiada niewielką, rodzinną farmę - sprawcie, żeby to właśnie wasze osiągnęły największe zyski. 

Wesołe Krówki

 

- Torcik - Torcik to dynamiczna i apetyczna gra, w której nie obejdzie się bez kleksów! 

Torcik

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót