Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

PRZEDWAKACYJNA OBNIŻKA CEN GIER -10% !!!

image
2017-06-09

Z okazji zbliżających się wakacji obniżamy ceny gier w naszym sklepie internetowym.
Od teraz -10% na wszystkie gry i produkty dostępne na stronie gryplanszowe24.pl

Jak otrzymać rabat? To proste!
Zrób zamówienie do końca czerwca, a w podsumowaniu wpisz kod "WAKACJE".

Uwaga! Promocja trwa do 30 czerwca 2017 r. i nie łączy się z innymi promocjami.

 

Ponadto w naszym sklepie pojawiły się następujące nowości:

 

- Głodne Hipcie - Schrup jak najwięcej smakołyków z Głodnymi Hipciami! Masz aż trzy możliwości gry: znajdź złote ciasto Tutti Frutti i zostań zwycięzcą! Bądź pierwszy, który uzbiera wszystkie kolorowe karty i świętuj wygraną! Uzbieraj jak najwięcej pasujących do siebie smakołyków i wygrywaj!

Głodne Hipcie

 

- Wesoła Pszczółka  - Musisz być naprawdę szybki, by nie zostać użądlony przez pszczołę! Każdy z graczy stara się zdobyć jak najwięcej plastrów miodu ukrytych w ulu strzeżonym przez wesołą pszczółkę. Wygrywa ten gracz, któremu uda się przechytrzyć zazdrosną o swój miodek pszczołę. 

Wesoła Pszczółka

 

- Pułapka na myszy - Elefun i Przyjaciele dołączą do Was podczas zabawy w zwariowaną i superśmieszną grę "Pułapka na myszy". Razem z przyjaciółmi spędzicie świetnie czas grając i spotykając na planszy ulubione postaci ze świata Elefun i jego Przyjaciół, np. Głodne Hipcie, Cheeky Monkey czy Giraffalaff. Spotkacie tam także niebezpieczną pułapkę, która rozbawi Was do rozpuku!

Pułapka na myszy

 

- Elefun Łapanie Świetlików - Gra zręcznościowa, polegająca na łapaniu motyli, wylatujących z trąby słonia do siateczki. Elefun i jego przyjaciele to grupa superkumpli gotowych na każdą przygodę! Złap jak najwięcej motylków wydmuchiwanych z trąby Elefuna i wygrywaj! Chcesz jeszcze grać? Wystarczy ponownie wrzucić wszystkie motylki do trąby słonia!

Elefun Łapanie Świetlików

 

- Spadające Małpki - Wspaniała gra rozwijająca zręczność oraz koncentrację dzieci w wieku od 5 lat. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy, a następnie wrzucają do środka palmy małpki, które zahaczają się o patyczki ogonami. 

Spadające Małpki

 

- Zgadnij Kto To? Refresh - Jak wiele jest rodzajów pytań, tak wiele sposobów gry w nowe Zgadnij Kto to! W pudełku znajdziecie 2 plansze z postaciami - jedna zawiera ludzkie twarze, druga rozbrykane, wesołe zwierzątka. Zadawajcie pytania przeciwnikowi, próbując wydedukować, jaką to postać ukrył w swoich myślach. 

Zgadnij Kto To? Refresh

 

- Szalona spłuczka - Uważaj, by nie zostać oblanym! Przekręć rolkę papieru, aby poznać ilość pociągnięć za spłuczkę, którą musisz wykonać. Jeżeli usłyszysz dźwięk spłukiwanej wody ? Uff! Udało Ci się uniknąć Szalonej Spłuczki! Pamiętaj, gracz, który zostanie ochlapany wodą przy ciągnięciu za spłuczkę, odpada! Wygrywa ostatni suchy zawodnik!

Szalona spłuczka

 

- Bop it - Elektroniczna gra, która gwarantuje mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji. Sprawdź swój refleks oraz zręczność. Wykonuj polecenia, które słyszeć będziesz w coraz szybszym tempie. Dziesięć zabawnych gestów do pokazania. Baw się z przyjaciółmi lub rodziną. Można organizować turnieje w gronie najbliższych i przetestować ich sprawność.

Bop it

 

- Uno Junior - UNO Junior to łatwa i kolorowa gra karciana dla dzieci. Karty są przyjazne dla najmłodszch graczy i mają obrazki z 11 zwierzątami. Do wyboru 2 poziomy gry: poziom 1 to łatwa gra dla młodszych dzieci; poziom 2 wprowadza karty akcyjne. To świetny sposób na zabawę z kolorami, obrazkami i liczbami! 

Uno Junior

 

- Uno: Get Wild 4 Uno - Gra karciana, składająca się ze 112 kart w 4 różnych kolorach oraz kart akcji. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie 500 punktów. Po wyłożeniu przedostatniej karty gracz musi krzyknąć „UNO”, tzn. „jeden”.

Uno: Get Wild 4 Uno

 

- Pie Face - Pie Face to prosta gra imprezowa, gdzie niepewność sięga zenitu, a każde kolejne kliknięcie dostarcza porcji dreszczy. W grze nie musimy wykorzystywać żadnego typu ciasta - możemy użyć np. pianki do golenia albo zwykłej wody. 

Pie Face

 

- Pictureka - Kto pierwszy odnajdzie na planszy dinozaura lub zwariowaną fryzurę? Gra w Picturekę wymaga refleksu i spostrzegawczości. Różnokolorowe karty, niebieskie, czerwone i zielone, oznaczają różne kategorie zadań. Kto zgromadzi najwięcej kart jako pierwszy, wygrywa. A więc obserwuj, wyprzedź innych graczy i krzyknij "Pictureka!" by wygrać!

Pictureka

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót