Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Sklep stacjonarny i kilka nowości

image
2017-05-15

Już 19 maja wielkie otwarcie naszego sklepu stacjonarnego w Częstochowie przy ulicy Świętego Rocha 8. Odwiedzający mogą liczyć na specjalne rabaty i promocje.

 

Ponadto w ofercie pojawiły się następujące nowości:

 

- Carcassonne: Cyrk Objazdowy - Do Carcassonne zawitał cyrk, który przemieszcza się ze swoimi zwierzętami z miejsca na miejsce. Gdy rozbija swój namiot, w pobliże nadciągają wszyscy podwładni, aby podziwiać atrakcje. Akrobaci cyrkowi są prawdziwymi mistrzami w swoim fachu. Gdy tylko znajdą odpowiedni placyk, piętrzą się w „żywą” piramidę. 

Carcassonne: Cyrk Objazdowy

 

- Catan: Pomocnicy z Catanu - Pomocnicy z Catanu to 10 tekturowych, pięknie ilustrowanych, dwustronnych kart, które można wykorzystać w grze podstawowej Catan, jak i z dodatkiem Żeglarze (jedno pudełeczko pomocników w zupełności wystarczy w rozgrywkach do 6 graczy). 

Catan: Pomocnicy z Catanu

 

- Unlock! Wielka Ucieczka - Unlock! to kooperacyjna gra karciana, inspirowana zabawami typu Escape Room. Używając prostej mechaniki, możecie przeszukiwać pomieszczenia, łączyć ze sobą przedmioty i rozwiązywać zagadki. 

Unlock! Wielka Ucieczka

 

- Smash Up! (edycja polska) - Co wspólnego mają piraci, ninja, roboty, zombie, obcy, czarodzieje i kilka innych dziwadeł? Wszyscy oni próbują przejąć kontrolę nad światem! Nie są w stanie zrobić tego samotnie - dlatego łączą się w drużyny. 

Smash Up!

 

- Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Drugi cykl Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw Dodatkowy zawiera 160 nowych kart, na których znajdziecie wiele wydarzeń znanych z całej sagi, jednak rozszerzenie skupia się przede wszystkim na najnowszym filmie z serii: Łotrze 1. Znajdziecie tu wiele postaci z tego filmu, w tym oczywiście Jyn Erso, Chirruta Îmwego, Mon Mothmę i Dyrektora Krennica.

Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii

 

- Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Obrona Królestwa - Obrona Królestwa to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Obrona Królestwa

 

- Dr. Eureka - Wprawcie w ruch plastikowe fiolki i kolorowe molekuły, niczym prawdziwi naukowcy przekroczcie progi magicznego laboratorium! Każdy z graczy otrzymuje trzy plastikowe fiolki, w których są po dwie molekuły (kulki) w trzech różnych kolorach.  

Dr. Eureka

 

- Ogródek (edycja polska) - W grze Ogródek wcielacie się w rolę ogrodników. Każdy z Was ma swoje grządki, które należy odpowiednio rozplanować i obsadzić kwiatkami. Nie będzie to proste zadanie, bo musimy uwzględniać kształty dostępnych kwiatów, uważać na wcześniej posadzone rośliny, oraz ścigać się z innymi graczami po co atrakcyjniejsze żetony.

Ogródek

 

- Cortex - W Cortex od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą!

Cortex

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót