Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

O bogowie... areny

image
2017-04-21

W naszym sklepie pojawiło się kilka nowości: 

 

- Spartakus: Krew i Zdrada - Spartakus: Krew i Zdrada jest rozbudowaną grą o podstępach i krwawych walkach gladiatorów, w której gracze wcielają się w jedną ze szkół gladiatorów, by walczyć o wpływy Rzymu i pieniądze dla swojego rodu. 

Spartakus: Krew i Zdrada

 

- Spartakus: Krew i Zdrada - Węże i Wilk - Pierwsze rozszerzenie do znakomitej gry strategicznej Spartakus: Krew i Zdrada, umożliwiające grę w większym gronie! Teraz w szranki stanąć może aż 6 graczy. Dodatek wprowadza do gry dwa nowe rody oraz wiele nowych kart rewelacyjne rozwinięcie fazy Areny - prezentując graczom pojedynki w drużynach.

Spartakus: Krew i Zdrada - Węże i WilkSpartakus: Krew i Zdrada - Widmo Śmierci - Dodatek Wiedmo Śmierci wprowadza do gry nowe karty i figurki najważniejszych gladiatorów w grze: Spartakusa, Crixusa i Theokolesa, zmieniając ich zasady, dostosowując je specjalnie do walk drużynowych oraz specjalne karty Świąt - udostępniających dodatkowe możliwości pojedynków ku czci bóstw Rzymu...

Spartakus: Krew i Zdrada - Widmo Śmierci

 

Yamatai (edycja polska) - Królowa Himiko przydzieliła prestiżowe zadanie każdemu z budowniczych w królestwie: wzniesienie stolicy Yamataï, która stanie się klejnotem imperium. Twoje zadanie: przyćmić swoim dziełem pracę innych budowniczych, wznosząc najpiękniejsze miasto, używając do tego surowców dostarczanych przez floty z całego królestwa.

Yamatai

 

- Przebiegłe Wielbłądy: Wszystko na Jedną Kartę - Tak jak w podstawowej wersji, czyli w Przebiegłych Wielbłądach, naszym zadaniem jest poprawnie obstawiać kolejność wielbłądów biorących udział w wyścigu. Każdy z graczy posiada częściową wiedzę na temat tego, który z wielbłądów może wysunąć się na prowadzenie i na jej podstawie musi jak najtrafniej obstawić najszybszą nogę i liczyć, że przyniesie mu to odrobinę gotówki.

Przebiegłe Wielbłądy: Wszystko na Jedną Kartę

 

- Jungle Speed (nowa edycja) - Nowe wydanie gry w której liczy się zręczność, spostrzegawczość i szybkość! Gry, gdzie każdy stara się jak najszybciej pozbyć swoich kart - aby to zrobić, musi w odpowiednim momencie złapać drewniany totem. Jeśli złapie go w złym momencie, albo w ogóle tego nie zrobi - będzie musiał wziąć karty od swoich przeciwników!

Jungle Speed

 

- WHAT WOULD HAVE HAPPENED IF…? - Spraw, by angielski był dla Ciebie przyjemnością! Zagraj w 4 gry i stań się ekspertem w budowaniu angielskiego zdania warunkowego typ 3... 

WHAT WOULD HAVE HAPPENED IF…?

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót