Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Kosmicznie i strasznie

image
2017-04-14

W naszym sklepie pojawiło się kilka nowości: 

 

- Master of Orion (edycja polska) - Ludzkość, niesiona wiecznie niezaspokojoną żądzą odkryć, przekroczyła w swoich podróżach granice układu Sol. Przemierzając rozległe obszary Drogi Mlecznej, ludzie natrafili na inne cywilizacje myślących istot i byli świadkami galaktycznych konfliktów. Z czasem sami dołączyli do wyścigu o dominację.

Master of Orion

 

- Horror w Arkham: Gra karciana - Krew na Ołtarzu - Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich. 

Horror w Arkham: Gra karciana - Krew na Ołtarzu

 

- Horror w Arkham: Gra karciana - Essex County Express  - Essex County Express zawiera III scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich. Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich.

Horror w Arkham: Gra karciana - Essex County Express

 

- Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Strażnicy na Murze - Podczas gdy Wielkie Rody walczą o władzę w Westeros, Nocna Straż pełni wartę na Murze, broniąc Siedmiu Królestw przed czyhającym za nim niebezpieczeństwem. Od tysiącleci zaprzysiężeni Straży opuszczają swoje ziemie i zrzekają się tytułów, poświęcając swoje życie służbie królestwu. 

Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Strażnicy na Murze

 

- Star Wars: Imperium Atakuje - Obi-Wan Kenobi - Wraz z Obi-Wanem Kenobim, Rycerzem Jedi wprowadź mądrość i moc do swojej gry Imperium Atakuje. Walcz ramię w ramię ze starym Benem w dowolnej kampanii dzięki misji pobocznej „Zabójcza transmisja”. Dodatkowo niniejszy zestaw zawiera nowe karty dowodzenia oraz dwie unikatowe misje konfrontacyjne do rywalizacji dwuosobowej.

Star Wars: Imperium Atakuje - Obi-Wan Kenobi

 

- Star Wars: Imperium Atakuje - Greedo - Wraz z Greedo, Ambitnym najemnikiem wprowadź do swojej gry Imperium Atakuje aspiracje i zapał. Zawarty w pudełku zestaw agendy „Wynajęci strzelcy” oferuje graczowi Imperium nowe możliwości dostępne w każdej kampanii. Dodatkowo niniejszy zestaw zawiera nowe karty dowodzenia oraz dwie unikatowe misje konfrontacyjne do rywalizacji dwuosobowej.

Star Wars: Imperium Atakuje - Greedo

 

- Star Wars: Imperium Atakuje - Wielki Inkwizytor - Wraz z Wielkim Inkwizytorem, Poplecznikiem Sithów wprowadź do swojej gry Imperium Atakuje niezłomny upór. Zawarty w pudełku zestaw agendy „Inkwizycja” oferuje graczowi Imperium nowe możliwości dostępne w każdej kampanii. Dodatkowo niniejszy zestaw zawiera nowe karty dowodzenia oraz dwie unikatowe misje konfrontacyjne do rywalizacji dwuosobowej.

Star Wars: Imperium Atakuje - Wielki Inkwizytor

 

- Tzolkin - Tribes & Prophecies (edycja polska) - Najnowszy dodatek do gry Tzolkin: Kalendarz Majów, w której wcielasz się w rolę przywódcy jednego z majańskich plemion. Rozbudowuje on grę, dodając do niej plemienne zdolności, przepowiednie oraz zestaw elementów dla piątego gracza. 

Tzolkin - Tribes & Prophecies

 

- Seria Gipf: DVONN - Buduj stosy z pionów, przejmuj kontrolę nad pionami przeciwnika i przede wszystkim utrzymuj połączenie z czerwonymi pionami DVONN. 

Seria Gipf: DVONN

 

- Seria Gipf: ZERTZ - Plansza, która staje się coraz mniejsza, a dwóch graczy gra tymi samymi elementami… Przez jakiś czas będziesz musiał się na pewno do tego przyzwyczajać. Ale gdy już Ci się uda, odkryjesz, że istnieje wiele sposobów na kontrolowanie przebiegu gry. Zagraj właściwy element we właściwym miejscu i o właściwym czasie - a będziesz prowadzić w tym tańcu!

Seria Gipf: ZERTZ- Seria Gipf: LYNGK - Początkowo projekt GIPF miał obejmować 6 gier. Jednak w pewnym momencie powstał siódmy tytuł - LYNGK, który jest swoistą syntezą wszystkich części. Gra GIPF stanowi więc epicentrum projektu, podczas gdy LYNGK jest jego ramowym podsumowaniem. Zasady LYNGK powstały z połączenia elementów mechaniki wszystkich wcześniejszych części. 

Seria Gipf: LYNGK

 

- Seria Gipf: PUNCT - Gra PÜNCT to opowieść o piątym żywiole, o duchu w najszerszym znaczeniu. To opowieść o ludzkim umyśle, o połączeniu świadomości i podświadomości, boskiej iskry natchnienia i twórczego potencjału. Gra opowiada też więc o znaczeniu sztuki, piękna i treści. No i o odwadze! PÜNCT jest grą o łączeniu przeciwstawnych stron życia.

Seria Gipf: PUNCT

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót