Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Dracula z Andromedy w Gears of War

image
2016-11-04

W naszym sklepie pojawiło się kilka nowości:

 

- Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Lwy Casterly Rock - Spośród wszystkich wielkich rodów Westeros żaden nie jest tak spragniony władzy jak ród Lannisterów. Jako władcy Casterly Rock, Lannisterowie posiadają niezliczone bogactwa i ogromny wpływ na Żelazny Tron, jednak nie zadowala ich jedynie służenie królestwu. Zamiast tego Lannisterowie po cichu realizują własne cele.

Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Lwy Casterly Rock

 

- Warhammer 40,000 Podbój LCG: Uwolnienie Osnowy - Uwolnienie Osnowy to Zestaw wojenny do gry Warhammer 40,000 Podbój: Gra karciana, zawierający 60 nowych kart, stworzonych do rozbudowy talii graczy. Warhammer 40,000: Podbój, osadzony w ponurym uniwersum Warhammer 40,000, to dwuosobowa gra karciana o strategicznym konflikcie i brutalnych działaniach wojennych.

Warhammer 40,000 Podbój LCG: Uwolnienie osnowy- Gears of War - Gra planszowa - Przez krótki moment mieszkańcy Sery poznali iluzję pokoju, którym dane im było się cieszyć tylko do Dnia Wyjścia. Właśnie wtedy horda Szarańczy przybyła bez żadnego ostrzeżenia. Niezliczone rzesze żołnierzy i różnorakich istot wypełzły na powierzchnię ze swoich podziemnych korytarzy. Koalicja Narodów Zjednoczonych walczyła, chcąc odeprzeć zagrożenie spod ziemi.

Gears of War - Gra planszowa 

 

- Andromeda - Na radarach skanujących przestrzeń kosmiczną pojawił się zagadkowy statek, który nie pasuje do żadnych aktualnych rejestrów. Prawdopodobnie jest to pozostałość po starożytnej cywilizacji. Naukowcy wielu ras podejrzewają, że na jego pokładzie mogą być zgromadzone starożytne technologie, których poznanie może zapewnić jednej rasie kontrolę nad innymi!

Andromeda

 

- Dracula - Prawie od roku ty i twoi towarzysze podążacie za swoją zwierzyną od miasta do miasta, przez cały kontynent, niemal wszędzie znajdując oznaki zła. Zmierzyłeś się już z wieloma koszmarnymi pułapkami, które za sobą pozostawił: wilkami, złodziejami, dziwnymi chmarami nietoperzy, plagami i jeszcze innymi, gorszymi rzeczami! Ale Dracula zawsze ci się wymykał… do tej pory.

Dracula

 

- Catan: Odkrywcy i Piraci – Dodatek dla 5-6 graczy - Elementy i zasady tego dodatku pozwalają dwóm dodatkowym graczom wyruszyć na ekscytujące wyprawy! 

Catan: Odkrywcy i Piraci – Dodatek dla 5-6 graczy

 

- Hobbit (edycja polska) - Bilbo wyrusza z krasnoludami na ryzykowną wyprawę, której celem jest odzyskanie skarbu strzeżonego przez smoka Smauga. Dołącz do nich, staw czoła groźnym goblinom, trollom i wielkim pająkom! Zdobywaj niezbędny ekwipunek, by móc pokonać swych przeciwników i odzyskać skarb krasnoludów.  

Hobbit (edycja polska)

 

- Tikal (edycja polska) - TIKAL był jednym z najważniejszych miast starożytnych Majów. Jego ruiny leżą w obecnej Gwatemali, w środku nieprzebytej dżungli. Gracze kierują ekspedycją naukową, która ma zbadać pozostałości miasta. Będą eksplorować dżunglę, odkrywać świątynie oraz odkopywać bezcenne skarby.  

Tikal (edycja polska)

 

- Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru - Jesteś Powiernikiem Pierścienia. Twoim zadaniem jest dotrzeć do Mordoru i zniszczyć pierścień. Nie będzie to proste. Droga jest pełna niebezpieczeństw, a Nazgule już ruszyły twoim tropem. 

Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru

 

- Blood Bowl - Menedżer Drużyny - Blood Bowl to zapierające dech w piersi wspaniałe rozgrywki sportowe, pełne złamanych kończyn, wielkich oszustw i czystej brutalności. Drużyny chaosu, krasnoludów, leśnych elfów, ludzi, orków i skavenów rywalizują ze sobą podczas sezonu Wielkiej Ligi. 

Blood Bowl - Menedżer Drużyny

 

- Monstars - Cóż to za zgiełk i harmider panuje za kulisami sceny corocznego show MonStars? To ponad czterdziestu ślicznych uczestników pcha się na scenę, chcąc zachwycić Jury swoim wdziękiem! Jednak czy sędziowie będą w stanie zapamiętać ich wszystkich? 

Monstars

 

- Kosmiczni Piraci - Jesteś kapitanem przemierzającym niezbadane obszary galaktyki. Zdobądź jak najwięcej kosmicznych skarbów i zostań najsłynniejszym piratem międzygwiezdnych szlaków! Gra ma bardzo proste zasady, między graczami cały czas następuje interakcja, a o zwycięstwie decyduje taktyka i umiejętność przewidywania zagrań rywali.

Kosmiczni Piraci

 

oraz:

- Catan: Polska

- Ragers: Mistrzowie Areny

- Hobbit: Gra Karciana

- Bison (Bizon)

- Shadow Master

- Cool@Pool

- 1, 2, 3! Szukam!

- Drapacze Chmur

- Co słychać na farmie?

- Kosmiczna Misja

- Wyprawa do Dżungli

- Pizza XXL

- Owocowy Wyścig

- Łap zwierzaki

- Presto!Presto!

- Spooky Wooky

- Muckinos

- Fruit Mix

- Bzzz... PLASK!

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

 

 Powrót