Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Kilka nowości

image
2016-10-28

W naszym sklepie pojawiło się kilka nowości:

 

- Small World: Podziemia - Okazuje się, że w "Small World: Podziemia" przestrzeni do życia jest jeszcze mniej niż na powierzchni! Pośród pogrzebanych wspomnień minionych epok ciężko jest znaleźć jeszcze trochę miejsca dla siebie. 

Small World: Podziemia

 

- Dixit 7: Wizje - Daj znów ponieść się wyobraźni i wyrusz na poszukiwanie nowych skojarzeń. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze. Dixit 7 to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie wielokulturowych wizji. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do gry Dixit.

Dixit 7: Wizje

- Kasa i Spluwy - W opuszczonym magazynie gangsterzy dzielą łupy z ostatniego napadu... jednak nie mogą dogadać się co do tego, kto ile dostanie, więc niech przemówią pistolety! Każdy mierzy do każdego, świszczą kule, a co bardziej tchórzliwi chowają się pod stołem. Ten, kto wyjdzie z tego najbogatszy (i żywy!), wygrywa grę.

Kasa i Spluwy

 

- Duplik - W każdej rundzie rozgrywki jeden z uczestników opisuje obraz, podczas gdy pozostali gracze wykonują swoje rysunki w oparciu o prezentowany im opis. 

Duplik

 

- Przybij Piątkę! - Przybij Piątkę! to gra, w której w zależności od dokładnej ilości graczy (a może ich być od 4 do 9), działać będziemy samodzielnie lub w drużynach. 

Przybij Piątkę!

 

- Kroko-loko - Doszło do włamania. Trzydzieści dwa krokodyle znalazły się na liście podejrzanych. Przy pomocy wskazówek dawanych przez centralny komputer policyjny odkryj, kto dopuścił się przestępstwa! 

Kroko-loko

 

- Tokio Express - W tokijskich pociągach turyści rzadko zasiadają na swoich miejscach. Waszym zadaniem będzie wydawanie rozkazów i próba porozumienia się, żeby odpowiednio ich usadowić. Postarajcie się być bardziej ekspresywni od swoich przeciwników, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Tokio Express

 

- Kotostrofa - Kotostrofa to prawdziwa gratka dla kociarzy, ale nie tylko - zabawne ilustracje, którymi jest opatrzona kruszą nawet najtwardsze serca! 

Kotostrofa

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót