Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

SUPER OFERTY i kilka nowości

image
2016-10-21

 

Zapraszamy do odwiedzenia nowego działu SUPER OFERTY. Znajdą Państwo w nim gry oraz zestawy dodatkowe, w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie gry są nowe i oryginalnie zapakowane.

 


 

Ponadto w naszym sklepie pojawiło się kilka nowości:

 

- Carcassonne (edycja 2016) - Usiądź z przyjaciółmi przy stole i wspólnie zacznijcie budować z niewielkich żetonów łąki, twierdze, całe miasta i drogi, rywalizując między sobą o przejęcie kontroli nad co bardziej atrakcyjnymi lokacjami. 

Carcassonne - edycja 2016

 

- Nowy Jork 1901 - Dołącz do słynnych deweloperów, przyczyniając się do ukształtowania największej metropolii świata: Nowego Jorku!

Nowy Jork 1901

- Talat - W grze Talat każdy z graczy wykonuje ruchy na dwóch planszach jednocześnie. Celem gry jest zbicie jak największej liczby wież przeciwnika oraz przeprowadzenie swoich wież na drugi koniec planszy, do rzędu początkowego przeciwnika. W każdej turze trzeba podjąć decyzję, na której planszy wykonać ruch, ponieważ wolno poruszyć tylko jedną wieżę na turę! 

Talat

 

- Nox - Mroczna noc w starym, tajemniczym zamczysku. Mieszkające tu kościotrupy prześcigają się w wymyślaniu złośliwych dowcipów, a nade wszystko każdy z nich stara się przechytrzyć pozostałe! Nox to szybka i dynamiczna gra karciana, w której starasz się zwieść innych graczy, ale musisz zachować czujność. Inaczej to właśnie ty staniesz się celem.

Nox

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót