Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

PROMOCJA - DZIEŃ DZIECKA

image
2015-05-12

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mamy dla Państwa wyjątkową promocję. Do każdego zamówienia powyżej 100 zł dodajemy dwa audiobooki ( „Alicja w krainie czarów" i „Alicja po drugiej stronie lustra" ).

Zestaw Alicja w krainie czarów i Alicja po drugiej stronie lustra

 

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Dziwny i niezwykły świat, jaki został wykreowany przez Lewisa Carrolla, fascynuje nie tylko dzieci ale i dorosłych. Przygody Alicji pobudzają wyobraźnię, kształtują wrażliwość i zaskakują. Od pierwszego wydania w 1865 r. książka cieszy się niesłabnącą popularnością. Nagranie obejmuje pełny tekst w doskonałym tłumaczeniu Roberta Stillera. Publikację wyróżnia wspaniała, miejscami zabawna, interpretacja aktora Michała Kuli. Wspólne rodzinne słuchanie „Alicji w  Krainie Czarów” pozwoli Wam na czerpanie radości z obcowania z klasyczną literaturą.

 

ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

Kontynuacja przygód Alicji autorstwa Lewisa Carrolla, po raz pierwszy wydana w 1871 r. Rzeczywistość, w jakiej znajduje się Alicja po drugiej stronie lustra, wymyka się wszelkim schematom i regułom. Alicja podczas swojej wędrówki rozgrywa bardzo dziwną partię szachów… Nagranie obejmuje pełny tekst książki w doskonałym tłumaczeniu Roberta Stillera. Książkę czyta Michał Kula, aktor teatralny i filmowy, dzięki jego interpretacji przygody Alicji bawią i fascynują.

 

Autor: Lewis Carroll
Tłumaczenie: Robert Stiller
Czyta: Michał Kula

 

Promocja trwa do końca maja lub do wyczerpania produktów promocyjnych.

Powrót