Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

JESIENNE NOWOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH

image
2017-10-03

W naszym sklepie pojawiły się następujące nowości:

 

- Grzybobranie - Kiedy rozpoczyna się sezon na grzyby, wszyscy ochoczo pędzą do lasu na wielkie poszukiwania. Tak cieszy każdy grzybek, który ląduje w koszyku zbieracza.

Grzybogranie

 

- Teatrzyk - Kot w butach - Wysłuchaj bajki, rozdziel role, zaproś widzów, wciel się w ulubioną postać lub wymyśl własną opowieść! 

Teatrzyk - Kot w butach

 

- Teatrzyk - Czerwony Kapturek - Wysłuchaj bajki, rozdziel role, zaproś widzów, wciel się w ulubioną postać lub wymyśl własną opowieść! 

Teatrzyk - Czerwony Kapturek

 

- Puzzle - Świat zwierząt - „Świat zwierząt” to puzzle przeznaczone zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci - fanów układania. Puzzle składają się ze 108 elementów, na których przedstawiona jest bajecznie kolorowa mapa świata, ze zwierzętami zamieszkującymi poszczególne rejony. 

Puzzle - Świat zwierząt

 

- Drzewo genealogiczne - Odkryj przed swoim dzieckiem historię waszej rodziny i stwórzcie swoje własne, wyjątkowe drzewo genealogiczne. Wspólnie z dzieckiem namalujcie portrety lub wybierzcie zdjęcia, a przy okazji możecie opowiadać ciekawe historie lub śmieszne anegdoty dotyczące członków rodziny. 

Drzewo genealogiczne + Gratis Audiobook do wyboru

 

- Polski biznes - Polski Biznes to klasyczna gra planszowa, która przybliża zasady rządzące światem biznesu. Gracze kupują i sprzedają nieruchomości, budują domy i hotele. 

Polski biznes

 

- Lokomotywa - Podróże z cyferkami - Mknie wioskami i miastami, długi pociąg z cyferkami, gdy wybierasz się do szkoły, poznaj pociąg ten wesoły!  

Lokomotywa - Podróże z cyferkami

 

- Lokomotywa - Literkowe zoo - Uwaga, Literkowe ZOO jedzie! I zwierzątka różne wiezie. Są tu zwierzaki morskie, lądowe, Małe i duże, czarne i płowe.  Groźne i miłe, drobne i wielkie, Każdy ma ze sobą inną literkę.

Lokomotywa - Literkowe zoo

 

Mini pojazdy - adamigo memory  - Adamigo memory mini pojazdy. 

Mini pojazdy - adamigo memory

 

- Mini zwierzaki - adamigo memory  - Adamigo memory mini zwierzaki. 

Mini zwierzaki - adamigo memory

 

- Mój zegar - to ciekawa oraz mądra gra zarówno dla małych, jak i większych miłośników dobrej zabawy. Kolorowe, interesujące plansze i tafelki oraz duży zegar z ruchomymi wskazówkami pokazują, jak przyporządkować różne czynności do odpowiednich pór dnia. 

Mój zegar

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Powrót