Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Kolorowy Zawrót Głowy

Kolorowy Zawrót Głowy w serii "dobra gra w dobrej cenie" to pewność dobrej zabawy w niskiej cenie. Gracze układają na stole płytki z kolorowymi kształtami. Gracz, któremu uda się ułożyć w jednej linii 3 płytki w tym samym kolorze lub z takim samym kształtem, zadobywa pynkty! Bądź spostrzegawczy, wykorzystuj błędy przeciwników i wygrywaj!Czytaj dalej

15,90 pln (brutto)


Produkt jest dostępny w magazynie sklepu. Wysyłka w ciągu 24h!

Kolorowy Zawrót Głowy w serii "dobra gra w dobrej cenie" to pewność dobrej zabawy w niskiej cenie.

 

Gracze układają na stole płytki z kolorowymi kształtami. Gracz, któremu uda się ułożyć w jednej linii 3 płytki w tym samym kolorze lub z takim samym kształtem, zadobywa pynkty! Bądź spostrzegawczy, wykorzystuj błędy przeciwników i wygrywaj!

 

W serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE! znajdziesz gry rodzinne, do których z przyjemnością będziesz wracać. Przekonaj się, że gra w dobrej cenie może być ciekawa i pełna emocji.

 

Gra polecana przez Instytut Badań Edukacyjnych do użytku przez nauczyciela podczas zajęć z uczniami.

 

Liczba graczy: 2–4
Wiek graczy: 6+
Czas rozgrywki: 20 minut

 

Podczas grania w Kolorowy zawrót głowy ćwiczymy:

• spostrzegawczość
• budowanie strategii, logiczne myślenie
• koncentrację uwagi
• klasyfikowanie obiektów.

 

O czym rozmawiać po zakończeniu rozgrywki?

Po rozgrywce możemy dopytać poszczególnych uczniów, w jaki sposób układali i dobierali figury, czyli jak budowali strategię. W tej grze ważnym elementem jest obserwowanie posunięć innych graczy. W rozmowie dobrze jest zapytać, czy uczniowie koncentrowali się tylko na swoich ruchach, czy obserwowali posunięcia innych graczy. Gra doskonale nadaje się także do ćwiczenia spostrzegawczości, do zajęć integracyjnych jako krótki przerywnik w zajęciach.

 

Źródło: "Pozwólmy dzieciom grać. O wykorzystaniu gier planszowych w edukacji matematycznej" © Copyright by: Instytut Badań Edukacyjnych, Warszawa 2014

  • Ilość graczy od 2 do 4
  • Wiek graczy od 6 lat

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii