Nowości

Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Carcassonne - Hrabia, król i rzeka

Dodatek do znanej planszówki Carcassonne. Wprowadza do gry takie nowości jak Króla i Rabusia, Hrabiego oraz dodatkowe elementy terenu. 

Czytaj dalej

45,90 pln (brutto)


Produkt jest dostępny w magazynie sklepu. Wysyłka w ciągu 24h!

"Hrabia, Król i Rzeka" to w zasadzie 4 różne dodatki: Hrabia z Carcassonne, Król i złodziej, Miejsca kultu i heretycy oraz Rzeka II.
Te 4 mini dodatki do gry planszowej Carcassonne były wcześniej obecne na rynku jako osobne pozycje. Na szczęście wydawca postanowił zebrać je w jedną, ciekawie uzupełniającą się, całość i ponownie wydać.
Poniżej przedstawiamy krótki opis poszczególnych dodatków:

Król i złodziej:  5 nowych kafelków lądu oraz kafelki rabusia i króla, które dodają dodatkowe punkty dla uczestników posiadających najdłuższą drogę i największe miasto.

Hrabia z Carcassonne: pionek hrabiego oraz 12 kafelków miasta. Hrabia porusza się tylko w obrębie miasta startowego. Postać hrabiego ma duże możliwości dzięki czemu może blokować zdobywanie wielu punktów.

Miejsca kultu i heretycy: Wprowadza miejsca kultu oraz heretyków.

Rzeka II: 12 kafelkowy dodatek zastępujący kafelek startowy. Zawiera kafelki karczmy nad jeziorem, stadem świń oraz wulkanem. 

 

Pamiętaj! "Hrabia, Król i Rzeka" to dodatek do gry planszowej Carcassonne! Aby go wykorzystać musisz posiadać podstawową wersję gry!

 


Sklep z grami planszowymi: gry planszowe 24.pl zastrzega sobie prawo do stworzonych przez siebie opisów. Zabrania się ich kopiowania lub wykorzystywania w jakikolwiek sposób.

  • Ilość graczy od 2 do 6
  • Wiek graczy od 8 lat

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal