Nowości

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Stupromilowy Las

Imprezowa gra planszowa przeznaczona dla dorosłych. Wystarczy powiedzieć, że najważniejszą cechą decydującą o wygranej jest ... alkoholochłonność. W trakcie gry będzie ona testowana na wszystkie możliwe sposoby dzięki przeróżnym alkozdarzeniom i alkosytuacjom... Zajrzyj do stupromilowego lasu i poznaj jego absurdalnie śmieszne tajemnice! 

Czytaj dalej

43,90 pln (brutto)


Produkt jest dostępny w magazynie sklepu. Wysyłka w ciągu 24h!

Czy potrafisz przypomnieć sobie najbardziej zwariowaną rzecz, jaką zdarzyło Ci się zrobić w  Twoim życiu? Zastanawiasz się?

 

Po przygodzie w Stupromilowym Lesie nie będziesz miał problemów z odpowiedzią! To gra, w której ilość humoru na centymetr kwadratowy gry jest podniesiona do absurdalnej potęgi.

 

Dzięki niej przeniesiesz się do krainy, w której normalność to pojęcie względne! Podczas rozgrywki wszyscy gracze poznają najbardziej pokręcone cechy swoich osobowości!

 

Gra „Stupromilowy las” jest wyścigiem z „Mety” do... drugiej „Mety” :) W wyścigu biorą udział najwytrwalsi mieszkańcy lasu, należący do grona osobników o ponadprzeciętnym poziomie Alkochłonności. Wśród tej elity znaleźli m.in. „Królik Samogon”, „Mol Erotoman”, czy „Stonka Ludowa preferująca frytki”. Testowanie poziomu owej, tajemniczo brzmiącej „ Alkochłonności” jest jednym z zasadniczych elementów wyścigu – słowem, jeszcze nikt nigdy nie ukończył wyścigu w stanie trzeźwości, czy nawet „niewiele odbiegającym od trzeźwości” :)

 

Podczas wędrówki po Stupromilowym Lesie można natknąć się na wiele alkozdarzeń i alkosytuacji, które z każdym krokiem będą sukcesywnie pogłębiać stan Waszego umysłowego zbimbalenia. Ta gra jest najlepszym z możliwych sposobów na to, by Wasze umysły kręciły się w lewo, podczas gdy całe ciało w prawo będzie chciało. A wszystko po to, by odkryć przed Wami to, co nieodkryte (czyli odkryć to, co zakryte) - niezbadane obszary nieziemskiej zabawy i śmiechu pod wspólnym mianownikiem totalnie zakręconego absurdu!

 

Zawartość pudełka:

  • planszę Stupromilowego Lasu
  • 40 kart z zakręconymi zadaniami
  • 12 kart postaci wraz z opisem specjalnych cech każdej z nich
  • 12 pionków z postaciami
  • 5 podstawek pod pionki
  • zasady gry
  • Historię Stupromilowego Lasu
  • kostkę
  • Ilość graczy od 3 do 8
  • Wiek graczy od 18 lat

Średnia ocena

Średnia:
Ocena
Od Tytuł Komentarz
2012-11-07 . Przyjemna Trochę niepoprawna politycznie :-) ale bardzo przyjemna prosta gra po kilku głębszych :-)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii