Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Taboo - TabuWyprzedaż

Tabu to świetna gra, zarówno na imprezę jak i na rodzinne popołudnie. Wiesz jak ciężko coś powiedzieć gdy zabraknie Ci słowa,a na dodatek Musisz się spieszyć?! Gra Tabu pozwoli Ci się o tym przekonać. 

Czytaj dalej

112,90 pln (brutto)


Produkt jest dostępny w magazynie sklepu. Wysyłka w ciągu 24h!

Czas działa przeciwko Tobie. Wiesz, co chcesz powiedzieć, jeśli tylko znajdziesz odpowiednie słowa. Ale w życiu są rzeczy, które są tabu. Jak sprawić, by Twoja drużyna powiedziała np. "przecinek", jeśli nie wolno Ci użyć słów "interpunkcja", "znak", "przestanek", "zdanie", ani "kropka"? Musisz użyć wyobraźni, sprytu i wiedzy, by wygrać. Jeśli Twoja drużyna odgadnie hasło, zdobywacie punkt. Tabu jest niewymownie zabawną grą!

 

Gra ta powstała w dość zabawnych okolicznościach. Otóż pewnego dnia pewien Portorykańczyk przybył do Ameryki. Wydawało mu się, że jest to kraj mlekiem i miodem płynący, a już na pewno ze znalezieniem pracy nie będzie miał problemu.

 

Uczył się języka dwa lata przed wyjazdem, aby nie mieć problemów w porozumieniu się z mieszkańcami. Jednak jak to bywa podczas nauki, pewne słowa zapamiętujemy, inne wchodzą nam jednym uchem i od razu uciekają drugim. Tak też było w przypadku naszego bohatera.
Po przybyciu nieraz zabrakło mu słowa podczas rozmowy.

 

Nie przejmował się tym jednak zbytnio. Był na tyle zaradny, że bez problemu sobie radził i był w stanie wybrnąć z każdej kłopotliwej sytuacji. Pewnego dnia kilku z jego słuchaczy było zafascynowanych jego zaradnością w opisywaniu słów i stwierdzili, że jest to rewelacyjny pomysł na grę. Grę drużynową - Tabu.Podstawowe informacje:

Liczba graczy: 4+ 
Wiek: od 13 lat
Czas gry: 60 min.
Wydanie: pl
Instrukcja: pl


Zawartość pudełka:

  • kostka
  • karty zawierająca ponad 1000 haseł
  • piszczałka
  • notes do podliczania punktów
  • klepsydra
  • podstawka na karty
  • instrukcja


Sklep Gry Planszowe 24.pl - poleca: grę na imprezę Tabu!

Videocast:

  • Ilość graczy od 4 do 12
  • Wiek graczy od 13 lat

Średnia ocena

Średnia:
Ocena
Od Tytuł Komentarz
2012-11-07 . Polecam Tabu! Bardzo polecam tą grę. Fajna zabawa. Mam 43lata w podobnym wieku są też moi znajomi, a bawimy się przy tym jak dzieci...
2012-11-06 Joanna M. :-) Kolejna gra legenda dla mnie i moich znajomych. Serdecznie Polecam!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii