Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Star Wars: Gra Karciana - Równowaga MocyPromocja

Równowaga Mocy, rozszerzenie do Star Wars: Gry karcianej, zawiera nowe zestawy celów dla każdego z sześciu stronnictw. Dzięki nim można rozwinąć istniejące strategie oraz talie. Wprowadza ono także nowe zasady gry wieloosobowej, pozwalające na równoczesną rozgrywkę dla 3 lub 4 graczy.

Czytaj dalej

Stara cena: 97,90 pln

77,90 pln (brutto)


Produkt jest dostępny w magazynie sklepu. Wysyłka w ciągu 24h!

Drugie duże rozszerzenie

 

„Bo sprzymierzeńcem moim jest Moc. A to potężny sprzymierzeniec.” – Yoda, Imperium kontratakuje


Równowaga Mocy, rozszerzenie do Star Wars: Gry karcianej, zawiera nowe zestawy celów dla każdego z sześciu stronnictw. Dzięki nim można rozwinąć istniejące strategie oraz talie. Wprowadza ono także nowe zasady gry wieloosobowej, pozwalające na równoczesną rozgrywkę dla 3 lub 4 graczy. Rozszerzenie to wprowadza dwie nowe unikatowe talie wyzwań, które umożliwiają pojedynczemu graczowi zmierzenie się z dwoma, a nawet trzema rywalami. Talia wyzwań Jasnej Strony podąża śladami Luke’a Skywalkera, który stara się ukryć przez siłami Ciemnej Strony. Natomiast talia wyzwań Ciemnej Strony skupia się na Marynarce Imperialnej i jej dążeniu do ukończenia budowy drugiej Gwiazdy Śmierci. Stańcie ramię w ramie w bitwie o kontrolę nad galaktyką!

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Wars: Gra Karciana - Zestaw Podstawowy.

 

Zawartość pudełka:

  • 154 karty
  • 1 arkusz zasad
  • 1 wieloosobowa tarcza Gwiazdy Śmierci
  • Ilość graczy od 2 do 4
  • Wiek graczy od 10 lat

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii