Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Timeline

Gra Timeline to wspaniała edukacyjna która pomoże Ci umiejscowić wydarzenia historyczne w czasie.

Czytaj dalej

60,00 pln (brutto)


Zapytaj o dostępność.

Zgadnij daty utworzenia kilkuset różnych wynalazków!

Czy żarówka została wynaleziona przed czy po okularach? Wraz z grą Timeline poznasz odpowiedzi na to i setki innych pytań, porównując swoją wiedzę lub przeczucia do historycznej rzeczywistości.

Najlepsze jest to, że do dobrej zabawy nie potrzeba wcale znać dat! Wiedza ogólna i wyczucie w zupełności wystarczą, aby większość kluczowych momentów w naszej historii umiejscowić w ich chronologicznym położeniu.

Świetnie nadaje się też jako gra edukacyjna, gdyż dzięki rozgrywce możemy poznać chronologię wydarzeń, co porządkuje wiedzę o znanym nam świecie.

Polska edycja

  • Karty polskiej edycji są większe niż dotychczasowych, zagranicznych edycji tej gry, więc nie ma możliwości łączenia różnych edycji.
  • Znajdujące się w tej edycji karty to mieszanka kart występujących w dotychczasowych francuskich edycjach Events, Inventions i Discoveries

Zawartość pudełka:

  • 220 dwustronnych kart wynalazków, odkryć, wydarzeń historycznych, budowli i dzieł sztuki
  • płyta CD z grą Timeline w języku polskim

Razem z grą karcianą Timeline otrzymasz w pudełku ciekawą grę komputerową dla jednej osoby. Mechanizm gry komputerowej jest aki sam, jak karcianki, ale oferuje ona jeszcze więcej Wydarzeń, Wynalazków i Odkryć. Gra jest w całości po polsku.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii