Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Dominion - róg obfitości

Drugi dodatek do gry Dominion: Rozdarte Królestwo/Intryga. Jak sama nazwa wskazuje róg obfitości bogato rozszerza podstawową wersję tej gry karcianej.

Czytaj dalej

42,90 pln (brutto)


Zapytaj o dostępność.

Jesień. Zdawać by się mogło, że wbrew przepowiedniom starej cyganki, skwarne lato nigdy nie dobiegnie końca. Stało się jednak inaczej. Nadeszła długo wyczekiwana jesień, a wraz z nią rozpoczęły się żniwa. Z każdym rokiem lżejsze i wydatniejsze dzięki rozwojowi rolnictwa w myśl powiedzenia „liście trzy zostaw Ty“. Jesień to także czas zabawy i odpoczynku dla chłopów, zmęczonych trudami dnia codziennego. Praca w polu, młócenie zboża, wszystko to zasługuje na chwilę odpoczynku przy wieczornym kuflu pełnym jęczmiennego trunku. Ale chłopi chcą także czegoś więcej. Chwile przy dębowych ławach umilają im dwaj trefnisie, wieczny kłamca i prawdomówny błazen, wzbudzając przy tym zachwyt i rozbawienie zebranej w karczmie gawiedzi. Zaiste, jesień to czas, który każdemu daje to, co w niej najlepsze.

 

Niniejszy produkt stanowi drugi dodatek do gry Dominion: Rozdarte Królestwo. Poszerza ją o 13 nowych kart królestwa oraz 5 unikalnych kart innego typu. Tematyka koncentruje się na różnorodności: pojawiają się karty nagradzające za dużą liczbę odmiennych kart w talii, na ręce, czy w grze, jak również takie, które pozwalają ową różnorodność osiągnąć.Rozszerzenie zawiera

  • 13 nowych kart królestwa
  • 5 unikalnych kart innego typu
  • karty nagradzające za róznorodność w talii w ręce
  • karty nagradzające za róznorodność w talii w grze
  • inne karty urozmaicające talię

 

Uwaga! to dodatek do gry. Rozszerza Dominion: Rozdarte Królestwo lub Dominion: Intryga.

  • Ilość graczy od 2 do 4
  • Wiek graczy od 8 lat

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii