Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Najczęściej kupowane

 • Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Bractwo bez chorągwi

  Bractwo bez chorągwi to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o...

  49,90 pln (brutto) Stara cena: 58,90 pln
  Dodaj
 • Loża Szyderców Black

  Czarna Loża Szyderców to kolejna odsłona kultowej już imprezowej gry karcianej. Czym różni się od poprzednich wersji? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jedynie nowym, ciemnym opakowaniem.

  90,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Triominos Classic

  Triominos przypomina klasyczne domino, ale gwarantuje znacznie ciekawszę rozgrywkę. Układane elementy mają kształt równobocznych trójkątów z liczbami w narożnikach. Dostawiając kolejną płytkę do już ułożonego układu, musimy zadbać o to, by numery w sąsiadujących narożnikach były takie same.

  60,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Zemsta Oberyna

  Zemsta Oberyna to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: Gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

  49,90 pln (brutto) Stara cena: 58,90 pln
  Dodaj
 • Hanafuda

  Hanafuda to esencja Kraju Kwitnącej Wiśni zaklęta w karty do gry. To nimi grywali członkowie Yakuzy, samurajowie czy eleganckie gejsze. Tradycyjna japońska talia pozwala na rozegranie wielu egzotycznych dla Europejczyków gier. Instrukcje do trzech z nich znajdują się w załączonej książeczce.

  30,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Krwawe Gody

  Krwawe Gody to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

  49,90 pln (brutto) Stara cena: 58,90 pln
  Dodaj
 • Takie Życie 4 - Niezwykłe Przypadki

  Wieje nudą? Jedziecie samochodem? Pociągiem? Czekacie na samolot? Czekacie aż piąty gracz wyjdzie z łazienki lub wróci ze sklepu, byście mogli w końcu zacząć grać w grę już rozłożoną na stole?

  31,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • IceCool (edycja polska)

  W przezabawnej "pstrykance" IceCool będziecie ścigać się po korytarzach i klasach zaśnieżonej szkoły, starając się zebrać po drodze jak najwięcej smakowitych ryb dla Waszych pingwinków. Uważajcie na woźnego, który zrobi wszystko, żeby Was zatrzymać!

  108,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Fuse

  kooperacyjna gra, w której wcielicie się w śmiałków, zmuszonych poradzić sobie z wieloma przemyślnie zabezpieczonymi bombami.

  89,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Upadek Astraporu

  Upadek Astaporu to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 rożnych kart) do Gry o Tron: gry karcianej opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

  49,90 pln (brutto) Stara cena: 58,90 pln
  Dodaj
 • Pictureka

  Kto pierwszy odnajdzie na planszy dinozaura lub zwariowaną fryzurę? Gra w Picturekę wymaga refleksu i spostrzegawczości. Różnokolorowe karty, niebieskie, czerwone i zielone, oznaczają różne kategorie zadań. Kto zgromadzi najwięcej kart jako pierwszy, wygrywa. A więc obserwuj, wyprzedź innych...

  56,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Tajniacy: Bez Cenzury

  Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem leży w tym, że Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów. Drużyna...

  58,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Tropico

  Eksploruj tropikalną dżunglę i obserwuj dzikie zwierzęta, aby się w niej nie zgubić. Po 5 pokazanych kartach odpowiedz na pytanie: ile było żab? Albo papug? Jakie było czwarte zwierzę?

  40,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Top-A-Top

  Imprezowa gra karciana dla trzech do sześciu graczy powyżej 6 roku życia. W trakcie gry uczestnicy po kolei wykładają karty na środek stołu i odpowiednio reagują na przedstawione na nich rysunki. Ten, który się pomyli, zbiera wszystkie karty ze środka stołu. Celem gry jest przede wszystkim dobra...

  41,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Cortex dla Dzieci

  W Cortex dla Dzieci od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu,...

  54,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Cortex

  W Cortex od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie...

  54,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy KRÓLEWSKIE DUŻE

  Jest to największy komplet z naszej serii szachów królewskich i jednocześnie jeden z najbardziej popularnych kompletów amatorskich. Wyposażono go we wkładkę na figury szachowe. Figury wykonane są z drewna grabowego. 

  113,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Polska Luxtorpeda

  Oto rodzinna gra planszowa związana z polską kulturą, historią, przyrodą, rodzimą kuchnią ale i językiem polskim. Polska Luxtorpeda to dynamiczna, towarzyska, bardzo emocjonująca planszówka, w efektownej szacie graficznej. Wybierz się w podróż w czasie i jednocześnie poznaj współczesną Polskę!

  40,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Jungle Speed (nowa edycja)

  Nowe wydanie gry w której liczy się zręczność, spostrzegawczość i szybkość! Gry, gdzie każdy stara się jak najszybciej pozbyć swoich kart - aby to zrobić, musi w odpowiednim momencie złapać drewniany totem. Jeśli złapie go w złym momencie, albo w ogóle tego nie zrobi - będzie musiał wziąć karty...

  70,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Horror w Arkham: Gra karciana - Krew na Ołtarzu

  Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich.

  49,90 pln (brutto) Stara cena: 58,90 pln
  Dodaj
 • Story Cubes: Fantazje

  Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.

  42,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gra o Tron: Gra karciana (2ed) - Strażnicy na Murze

  Podczas gdy Wielkie Rody walczą o władzę w Westeros, Nocna Straż pełni wartę na Murze, broniąc Siedmiu Królestw przed czyhającym za nim niebezpieczeństwem. Od tysiącleci zaprzysiężeni Straży opuszczają swoje ziemie i zrzekają się tytułów, poświęcając swoje życie służbie królestwu. 

  99,90 pln (brutto) Stara cena: 117,90 pln
  Dodaj
 • Horror w Arkham: Gra karciana - Essex County Express

  Essex County Express zawiera III scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich. Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich. 

  49,90 pln (brutto) Stara cena: 58,90 pln
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (70x70 mm) "Hydra", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 70x70 mm.

  8,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (57,5x89 mm) "Standard USA", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 57,5x89 mm.

  11,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (56x87 mm) "Standard American Premium", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 56x87 mm o podwójnej grubości.

  13,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (56x87 mm) "Standard American", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 56x87 mm.

  11,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (45x68 mm) "Mini European Premium", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 45x68 mm o podwójnej grubości.

  11,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (45x68 mm) "Mini European", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 45x68 mm.

  7,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (41x63 mm) "Mini American Premium", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 41x63 mm o podwójnej grubości.

  11,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (41x63 mm) "Mini American", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 41x63 mm.

  7,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koszulki na karty Rebel (64x89 mm) "Classic Card Game", 100 sztuk

  Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 64x89 mm o grubości 50 mikronów.

  7,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Horror w Arkham: Gra karciana - Muzeum Miskatonic

  Muzeum Miskatonic zawiera II scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich. Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich. 

  49,90 pln (brutto) Stara cena: 58,90 pln
  Dodaj
 • MAYDAY Koszulki Standard European (59x92mm) 100

  Koszulki na karty - 59 x 92 mm - 100 szt 

  9,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • MAYDAY Koszulki Standard American Premium (56x87mm) 50

  Koszulki na karty - 56 x 87 mm - 50 szt 

  7,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • MAYDAY Koszulki Mini European Premium (45x68mm) 50

  Koszulki na karty - 45 x 68 mm - 50 szt

  6,90 pln (brutto)
  Dodaj