Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Spuzzle

Spuzzle to wyjątkowe połączenie puzzli i przyjemnej gry dla całej rodziny. Bądź pierwszy, który ułoży wszystkie puzzlowe zwierzęta! Fascynująca gra, w którą zagrasz sam i z całą rodziną. Celem gry jest jak najszybsze ułożenie swojego Projektu, złożonego z 5 układanek (puzzli).

Czytaj dalej

42,90 pln (brutto)


Zapytaj o dostępność.

Jeśli kochasz puzzle, pokochasz też Spuzzle!

 

Spuzzle to wyjątkowe połączenie puzzli i przyjemnej gry dla całej rodziny. Bądź pierwszy, który ułoży wszystkie puzzlowe zwierzęta! Fascynująca gra, w którą zagrasz sam i z całą rodziną. Celem gry jest jak najszybsze ułożenie swojego Projektu, złożonego z 5 układanek (puzzli). Każdy gracz wybiera swój Projekt na planszy — teraz ma za zadanie ułożyć zwierzęce układanki w tym samym kolorze. Zadanie robi się trudniejsze, gdy na stole pojawi się karta małpki — ona pomoże nam usunąć dowolny element z Projektu przeciwnika! Pozostałe zwierzęta ułożą z nami puzzlowe obrazki.

 

Graj solo!

 

W Spuzzle możesz zagrać z rodziną, przyjaciółmi i solo! Wybierz Projekt i zestaw puzzli w odpowiednim kolorze i graj przeciwko małpce, odkrywając karty jedna po drugiej, aż do ukończenia Projektu. Układaj i zostań zwycięzcą!Zawartość pudełka:

  • 1 plansza do gry
  • 28 kart Spuzzle
  • 20 układanek (5 obrazków w 4 kolorach: niebieskim, żółtym, fioletowym i czerwonym)
  • instrukcja
  • Ilość graczy od 1 do 4
  • Wiek graczy od 4 lat

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii