Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Super ofertyZnaleziono: 24 produktów

Super oferty - dział zawiera produkty w naprawdę wyjątkowych cenach.

 • Talisman: Magia i Miecz - uszkodzony

  Legendarna już gra planszowa należąca do gatunku gier fantasy, w której wcielamy się w poszukiwacza magicznej Korony Władzy. Proste zasady tej planszówki pozwalają bardzo szybko rozpocząć przygodę z grami planszowymi nawet zupełnym amatorom, a wspaniała szata graficzna i świetna fabuła wciągną...

  165,90 pln (brutto) Stara cena: 205,90 pln
  Dodaj
 • EXIT: Gra tajemnic - Grobowiec faraona - Uszkodzona

  Wizyta w Dolinie Królów to najbardziej emocjonująca część waszej wycieczki do Egiptu. Błądząc po wąskich korytarzach, tracicie z oczu resztę grupy i docieracie do pełnego tajemnic grobowca faraona. Niestety, nie możecie już z niego wyjść - kamienne wrota zamknęły się tuż za wami! Waszą uwagę...

  41,90 pln (brutto) Stara cena: 48,90 pln
  Dodaj
 • El Bazar - Super oferta

  Czy potrafisz ułożyć z drewnianych elementów łódkę, miecz lub mysz w taki sposób, aby pozostali gracze odgadli co jest narysowane na Twojej karcie? Zagraj w El Bazar - szybką i wesołą grę dla całej rodziny i znajomych. Rozwijaj swoją wyobraźnię i kreatywność poprzez dobrą zabawę!

  87,90 pln (brutto) Stara cena: 107,90 pln
  Dodaj
 • Augustus - Super oferta

  Jesteście „legati Augusti”, reprezentantami Augusta i waszą rolą jest zarządzanie prowincjami imperium.

  78,90 pln (brutto) Stara cena: 92,90 pln
  Dodaj
 • Rokoko - en/de - Super oferta

  Rokoko is a European-style board game with an interesting take on deck-building. Each turn you play one of your employee cards and let that employee perform a task: hire a new employee, buy resources, manufacture a coat or dress, or invest in the ball's decorations.

  104,90 pln (brutto) Stara cena: 117,90 pln
  Dodaj
 • Legend of The Five Rings: L5R Ivory Edition - Dragon Clan Starter Deck - Super oferta

  Peace has been restored to the Emerald empire of Rokugan, but how long will it last? In the distant Colonies, the expansion lands born in the ashes of an extinct nation, the forces of ambition and greed remain very powerful, and can drive even the noblest samurai to a wicked path. 

  24,90 pln (brutto) Stara cena: 49,90 pln
  Dodaj
 • Tangram - Super oferta

  Tradycyjna chińska układanka. Tysiące zagadek trzeba rozwiązać za pomocą tylko siedmiu klocków.

  9,90 pln (brutto) Stara cena: 19,90 pln
  Dodaj
 • Rój - dodatek Komar (The Mosquito) - Super oferta

  Figurki komarów mogą być dodane do standardowego zestawu Roju. Podczas gry, są one układane w taki sam sposób jak pozostałe owady. Komar nie posiada własnej, specyficznej zdolności ruchu. Zamiast tego, przejmuje zdolność ruchu owada, z którym się styka. Tak, więc zdolność ruchu komara zmienia się...

  11,90 pln (brutto) Stara cena: 13,90 pln
  Dodaj
 • Rój - dodatek Biedronka (The Ladybug) - Super oferta

  Płytki biedronek mogą być dodawane do standardowego zestawu Roju. Podczas rozgrywki są one wprowadzane do gry w taki sam sposób jak pozostałe owady. Podczas ruchu, biedronka porusza się dokładnie o trzy pola: dwa na górze roju oraz jedno w dół. Nie może poruszać się jedynie dookoła roju, ani nie...

  11,90 pln (brutto) Stara cena: 13,90 pln
  Dodaj
 • Miasta i Rycerze z Catanu dodatek dla 5-6 graczy - Super oferta

  Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom udział w starciu z nadciągającymi barbarzyńcami.

  59,90 pln (brutto) Stara cena: 70,90 pln
  Dodaj
 • GOA (wydanie II poprawione) - Super oferta

  W grze Goa gracze wcielają się w rolę portugalskich handlarzy przyprawami, którzy podróżują pomiędzy Portugalią a Indiami. Każdy będzie podejmował kroki w kierunku rozszerzenia swojej działalności w obszarach takich jak budowa statków, uprawa przypraw, zbieranie podatków, organizowanie kolejnych...

  98,90 pln (brutto) Stara cena: 119,90 pln
  Dodaj
 • City Tycoon - Super oferta

  W grze City Tycoon gracze wcielają się w rolę inwestorów, których zadaniem jest zbudowanie nowoczesnego miasta od samego początku.

  109,90 pln (brutto) Stara cena: 123,90 pln
  Dodaj
 • Bang! Pojedynek

  Bang! Pojedynek jest dwuosobową wersją gry Bang!, w której każdy z graczy wybiera określoną liczbę bohaterów z osobistej talii: stróżów prawa lub bandytów. Im większą liczbę bohaterów wybierzemy, tym dłuższa będzie rozgrywka.

  49,90 pln (brutto) Stara cena: 61,90 pln
  Dodaj
 • Rycerze Pustkowi

  W Rycerzach Pustkowi 2-4 graczy wciela się w bohaterów postapokaliptycznego świata – wędrowców, którzy przemierzają bezdroża zniszczonej wojną i katastrofami ekologicznymi Australii, próbując przetrwać w nowym, niebezpiecznym świecie.

  149,90 pln (brutto) Stara cena: 194,90 pln
  Dodaj
 • Metro 2033 (edycja polska)

  To strategiczno - przygodowa gra planszowa oparta na bestselerowych powieściach Dmitrija Głuchowskiego. Ludzkość po globalnej zagładzie niestety nie wyciągnęła żadnych wniosków i mimo że jej liczebność spadła do kilkudziesięciu zaledwie tysięcy nadal jest podzielona na frakcje, które zajadle się...

  125,90 pln (brutto) Stara cena: 138,90 pln
  Dodaj
 • Callisto

  Prosta i niesamowicie wciągająca! Cała rodzina pokocha tę szybką i ekscytującą grę. W Callisto gracze będą starali się umieścić wszystkie swoje żetony w obszarze gry, przeszkadzając przeciwnikom w tym samym.

  22,90 pln (brutto) Stara cena: 28,90 pln
  Dodaj
 • Quickomino

  W trakcie gry, gracze dokładają swoje kartoniki do kartoników już ułożonych tak, aby na stykających się bokach były takie same obrazki. Jeśli kartonik styka się z kilkoma kartonikami, obrazki na wszystkich stykających się bokach muszą do siebie pasować. Wygrywa gracz, który jako pierwszy...

  29,50 pln (brutto) Stara cena: 38,90 pln
  Dodaj
 • Last Will - Utrata Posady (Getting Sacked)

  W ostatnim czasie prawnicy niespodziewanie doszukali się w testamencie wuja Stefana dodatkowej klauzuli. Okazało się, że nie wystarczy wydanie wszystkich pieniędzy szybciej od pazernych konkurentów. Dodatkowym warunkiem odziedziczenia fortuny jest... utrata posady.

  64,90 pln (brutto) Stara cena: 81,90 pln
  Dodaj
 • Rój (Hive)

  Rój jest logiczną grą dla 2 graczy w wieku od 9 lat. Celem gry jest otoczenie królowej przeciwnika. Każdy gracz ma 11 płytek przedstawiających 5 różnych owadów. Gracze wykonują swoje ruchy na zmianę. W swoim ruchu mogą albo dołożyć owada do roju, albo przesunąć jedną z wcześniej zagranych płytek.

  65,80 pln (brutto) Stara cena: 82,90 pln
  Dodaj
 • Ciężarówką przez Galaktykę: Dodatkowa przyczepa

  W tym rozszerzeniu znajduje się kilka mniej lub bardziej niezależnych dodatków, które gracze mogą wykorzystywać oddzielnie albo łącznie, aby usprawnić swój lot przez Galaktykę! (w zasadzie to bardzo dyskusyjne stwierdzenie, bo niektóre z zawartych tu elementów moga nieźle dać w kość…)

  113,90 pln (brutto) Stara cena: 136,90 pln
  Dodaj
 • Tik… Tak... Bum!

  Emocjonująca gra słowna dla 2-12 graczy, od 12 lat, wielokrotnie nagradzana, wymagająca opanowania i refleksu. Trzeba szybko wymyślić odpowiedni wyraz, zawierający wylosowaną zbitkę liter, zanim elektroniczna ''bomba zegarowa'' wybuchnie. 

  51,90 pln (brutto) Stara cena: 64,90 pln
  Dodaj
 • Uga Buga

  Uga Buga to imprezowa gra karciana, w której gracze wcielają się w prehistorycznych jaskiniowców wybierających nowego przywódcę plemienia.

  30,50 pln (brutto) Stara cena: 39,90 pln
  Dodaj
 • Palce w Pralce

  "Palce w pralce" to gra, w której gracze klaszczą w rytm klasycznego utworu We Will Rock You. Jednocześnie pokazują gesty, które mają na swoich kartach i przekazują kolejkę dalej – wywołując innych graczy ich gestami. Wywołany gracz musi odpowiedzieć swoim gestem i przekazać kolejkę do kolejnej,...

  32,50 pln (brutto) Stara cena: 39,90 pln
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Pani jeziora

  Dodatek wprowadza do gry fantasy - nowe postacie, zdarzenia i mechanizmy,teraz gracze mają kontrole nad tym jak dalej potoczą się losy krain Magii i Miecza.

  67,90 pln (brutto) Stara cena: 82,90 pln
  Dodaj