Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Artykuły drewnianeZnaleziono: 39 produktów

Poniżej znajdziecie artykuły drewniane oferowane przez sklep GryPlanszowe24. To zarówno artykuły skierowane do najmłodszych, takie jak stempelki czy klocki, jak również szachy drewniane dostępne w kilku wersjach. Zdziwicie się, jaką frajdę mogą całej rodzinie przynieść elementy z drewna. Zapraszamy do zabawy!

 • Szachy AMBASADOR

  Szachy Ambasador cieszą się największą popularnością w naszej ofercie szachów dekoracyjnych. Dzięki ich dużym rozmiarom i unikatowemu stylowi uznawane są za szachy luksusowe. Te przepiękne figury wykonane są z drewna jaworowego i grabowego. Tak samo jak deska mają wypalone zdobienia. Wypalana...

  154,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy TURNIEJOWE NR 3 intarsja

  Szachy turniejowe są jako jedyne traktowane jako profesjonalny komplet szachowy. Numer 3 to najmniejszy z naszych kompletów szachów turniejowych. Zawiera nieobciążane figury szachowe wykonane z drewna grabowego. Przepiękna składana deska szachowa została intarsjowana mahoniem i jaworem. Wewnątrz...

  94,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy DLA TRZECH GRACZY MAŁE

  Unikalne szachy dla trzech graczy. Z uwagi na ich małe rozmiary doskonale sprawdzają się w podróży. Składana szachownica jest dostępna w standardowym (brązowym) kolorze i innych kolorach na zamówienie. Komplet ma trzy komory na figury wykończone od wewnątrz filcową wkładką. Figury szachowe są...

  88,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy DLA TRZECH GRACZY ŚREDNIE

  Unikalne szachy dla trzech graczy. Wersja szachów w średnim rozmiarze gwarantuje rozsądną cenę. Składana szachownica jest dostępna w standardowym (brązowym) kolorze i innych kolorach na zamówienie. Komplet ma trzy komory na figury wykończone od wewnątrz filcową. Figury szachowe są wykonane z...

  104,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy DLA TRZECH GRACZY DUŻE

  Unikalne szachy dla trzech graczy. Pomimo ich dużych rozmiarów, gra się nimi wygodnie. Składana szachownica jest dostępna w standardowym (brązowym) kolorze i innych kolorach na zamówienie. Komplet ma trzy komory wykończone od wewnątrz filcową wkładką na figury. Figury szachowe są wykonane z...

  143,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy TURNIEJOWE TURYSTYCZNE

  Komplet jest kombinacją naszych Szkolnych i Turystycznych szachów. Posiada przepięknie ręcznie wykonane figury zrobione z drewna grabowego i bukowego. Wypalana składana deska szachowa zawiera wewnątrz wkładkę na figury szachowe. 

  48,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy ROYAL MINI

  Dzięki swemu rozmiarowi może być używany jako zestaw podróżniczy.  Zawiera przepiękne ręcznie wykonane figury  wykonane z drewna bukowego i grabowego. Wypalana składana deska szachowa posiada dwie komory wykończone od wewnątrz filcową wkładką przeznaczoną na figury szachowe. 

  55,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy ROYAL MAXI

  Szachy Royal Maxi są jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych kompletów z naszej oferty szachów amatorskich. Ze względu na swe wymiary komplet może być używany jako podróżniczy. Przepiękne figury wykonane są z drewna buku i grabu. Wypalana, składana szachownica zaopatrzona jest w...

  61,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy MAGNETYCZNE

  Figury wykonane są z drewna grabowego mają bardziej klasyczny (Staunton) styl. Alfanumeryczna notacja została umieszczona na jasnych brzegach deski szachowej. Składana deska szachowa ma wewnątrz wkładkę na figury. 

  86,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy KRÓLEWSKIE MAŁE

  Jest to najmniejszy komplet z naszej serii szachów królewskich. Pomimo jego rozmiarów jest to jeden z najbardziej popularnych i korzystnych cenowo kompletów amatorskich. Składana deska szachowa wyściełana jest od wewnątrz filcem. Figury wykonane są z drewna jaworowego.

  55,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy KRÓLEWSKIE ŚREDNIE

  Jest to średniej wielkości komplet z serii szachów królewskich i jednocześnie jeden z najbardziej popularnych kompletów amatorskich. Wyposażono go we wkładkę na figury szachowe. Figury wykonane są z drewna grabowego. 

  72,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy KRÓLEWSKIE DUŻE

  Jest to największy komplet z naszej serii szachów królewskich i jednocześnie jeden z najbardziej popularnych kompletów amatorskich. Wyposażono go we wkładkę na figury szachowe. Figury wykonane są z drewna grabowego. 

  113,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Stemple ozdobne + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 6 drewnianych stempelków do ozdabiania papeterii, dekorowania prezentów, tworzenia swoich kompozycji, kolorowania. W pudełku, oprócz stempli znajduje się poduszka z tuszem. Kreatywna zabawa dla najmłodszych! 

  19,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Stemple buźki + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 6 drewnianych stempelków do ozdabiania papeterii, dekorowania prezentów, tworzenia swoich kompozycji, oceniania prac, kolorowania. W pudełku, oprócz stempli znajduje się poduszka z tuszem. Kreatywna zabawa dla najmłodszych! 

  19,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw Pomagam Mamie (Stolnica, Wałek, Deska, Tłuczek) + Gratis Audiobook do wyboru

  Komplet składający się z drewnianej stolnicy, wałka, deski oraz tłuczka zachęca do czynnego poznawania zajęć wykonywanych w gospodarstwie domowym.  Wszystko w dostosowanym do dziecka mniejszym rozmiarze.

  47,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Mini Zestaw Pomagam Mamie + Gratis Audiobook do wyboru

  Mini komplet składający się z drewnianej stolnicy, wałka, deski oraz tłuczka zachęca do czynnego poznawania zajęć wykonywanych w gospodarstwie domowym.  Wszystko w dostosowanym do dziecka mniejszym rozmiarze.

  40,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Warcaby klasyczne + Gratis Audiobook do wyboru

  W ofercie Kukuryku znajdziecie Państwo pełną gamę szachów i warcabów drewnianych. Pięknie wykończone, solidnie opakowane gwarantują wysoki poziom rozgrywki.

  61,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Warcaby 100-polowe

  W ofercie Kukuryku znajdziecie Państwo pełną gamę szachów i warcabów drewnianych. Pięknie wykończone, solidnie opakowane gwarantują wysoki poziom rozgrywki.

  70,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Szalona wieża + Gratis Audiobook do wyboru

  Wieża z 48 drewnianych klocków w trzech kolorach, z której trzeba po kolei wyciągać klocki i układać je na szczycie  uważając,  aby nie zburzyć wieży! Ten, kto zburzy wieżę - przegrywa! Zaproś do zabawy znajomych i przyjaciół - gwarantowana świetna zabawa!

  41,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Klocki Drewniane w wózku Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 37  kolorowych klocków  zapakowanych  w wózeczku, który  może pełni funkcje  zabawki i pojemnika  do przechowywania klocków.

  68,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane w wózku Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 37 ekologicznych klocków w kolorze naturalnego drewna zapakowanych w wózeczku, który może pełni funkcje zabawki i pojemnika do przechowywania klocków.

  63,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Mega Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Mega duży zestaw składający się z 74 kolorowych  klocków drewnianych  to klasyczna zabawka, która zapewni każdemu dziecku wspaniale spędzony czas.  

  85,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Mega Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Mega duży zestaw składający się z 74 klocków drewnianych w kolorze naturalnego drewna to klasyczna zabawka, która zapewni każdemu dziecku wspaniale spędzony czas.  

  70,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Maxi Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Duży zestaw kolorowych klocków. Dzięki niemu można zbudować wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia dziecka. Miasteczko, wieże lub domki - z pomocą 53 elementów można stworzyć naprawdę wiele budowli! 

  67,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Maxi Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Duży zestaw klocków w kolorze naturalnego drewna. Dzięki niemu można zbudować wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia dziecka. Miasteczko, wieże lub domki - z pomocą 53 elementów można stworzyć naprawdę wiele budowli! 

  60,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw składający się z 37 klocków wykonanych z naturalnego drewna pokrytych ekologicznym woskiem koloryzujacym.  Układanie klocków stanowi doskonalą zabawę rozwijającą twórcze myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną.  

  45,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw składający się z 37 ekologicznych klocków w kolorze naturalnego drewna. Układanie klocków stanowi doskonalą zabawę rozwijającą twórcze myślenie oraz wyobraźnię 

  42,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Konstrukcyjne Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 28 klocków drewnianych w pięciu podstawowych kolorach  to klasyczna zabawka, która  rozwija wyobraźnię i kreatywność każdego dziecka, pozwalając mu jednocześnie ćwiczyć cierpliwość i dokładność podczas zabawy. 

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Konstrukcyjne Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 28 klocków drewnianych w naturalnym kolorze drewna  to klasyczna zabawka, która  rozwija wyobraźnię i kreatywność każdego dziecka, pozwalając mu jednocześnie ćwiczyć cierpliwość i dokładność podczas zabawy.  

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Mini Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Mini zestaw 19 kolorowych klocków drewnianych to klasyczna zabawka, która  rozwija wyobraźnię i kreatywność każdego dziecka, pozwalając mu jednocześnie ćwiczyć cierpliwość i dokładność podczas zabawy.  

  31,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Mini Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Mini zestaw 19 klocków drewnianych w naturalnym kolorze drewna to klasyczna zabawka, która  rozwija wyobraźnię i kreatywność każdego dziecka, pozwalając mu jednocześnie ćwiczyć cierpliwość i dokładność podczas zabawy.  

  29,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy i warcaby drewniane + Gratis Audiobook do wyboru

  Wyjątkowe połączenie szachów i warcabów w jednym. 

  115,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Szachy drewniane „Exclusive” + Gratis Audiobook do wyboru

  W ofercie Kukuryku znajdziecie Państwo pełną gamę szachów i warcabów drewnianych. Od najmniejszych „Perskich” aż do największych „Exclusive”. Pięknie wykończone i opakowane gwarantują wysoki poziom rozgrywki.

  133,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Szachy drewniane „Wiedeńskie” + Gratis Audiobook do wyboru

  W ofercie Kukuryku znajdziecie Państwo pełną gamę szachów i warcabów drewnianych. Od najmniejszych „Perskich” aż do największych „Exclusive”. Pięknie wykończone i opakowane gwarantują wysoki poziom rozgrywki. 

  106,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szachy drewniane „Szlacheckie” + Gratis Audiobook do wyboru

  W ofercie Kukuryku znajdziecie Państwo pełną gamę szachów i warcabów drewnianych. Od najmniejszych „Perskich” aż do największych „Exclusive”. Pięknie wykończone i opakowane gwarantują wysoki poziom rozgrywki. 

  93,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Szachy drewniane „Królewskie” + Gratis Audiobook do wyboru

  W ofercie Kukuryku znajdziecie Państwo pełną gamę szachów i warcabów drewnianych. Od najmniejszych „Perskich” aż do największych „Exclusive”. Pięknie wykończone i opakowane gwarantują wysoki poziom rozgrywki. 

  97,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.