Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Dla starszych dzieciZnaleziono: 37 produktów

Artykuły dla nastolatków. Warto odwiedzić również kategorię Od 10 lat, gdyż tam mogą się znaleźć ciekawe pomysły starszych dzieci.

 • Alchemicy (Alchemists)

  Dzisiaj dostałem mój nowy kociołek. Nareszcie moje laboratorium jest gotowe! Całe dnie zbierałem i suszyłem składniki w oczekiwaniu na tę chwilę. Co by tu zmieszać najpierw? Mam dobre przeczucie co do kruczego pióra i korzenia mandragory. No i ponoć ropucha pasuje do wszystkiego.

  105,90 pln (brutto) Stara cena: 132,90 pln
  Dodaj
 • Timeline: Wynalazki

  Co wynaleziono najpierw: żarówkę czy okulary? Co powstało wcześniej: Empire State Building czy pierwsze wydanie Władcy Pierścieni J.R.R Tolkiena? Wraz z grą karcianą Timeline poznasz odpowiedzi na te, oraz tysiące innych pytań, konfrontując swą wiedzę i domysły z faktyczną chronologią. 

  54,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Warhammer: Inwazja - Czwarty Kamień Ścieżki

  Czwarty Kamień Ścieżki to piąty Zestaw Bitewny z Cyklu Wrogów, serii połączonych dodatków do Warhammera: Inwazji, karcianej gry o zaciętych walkach, sprytnym zarządzaniu królestwem i epickich wyprawach. W tym 60-kartowym zestawie znajduje się 20 różnych, całkowicie nowych kart, które wzmocnią...

  34,90 pln (brutto) Stara cena: 43,90 pln
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Kraina Ognia

  Rozszerzenie Kraina Ognia oferuje graczom 81 nowych kart Przygód, 19 nowych kart Zaklęć, 19 kart Terenu, 3 karty Alternatywnych Zakończeń, 4 nowe karty Poszukiwaczy wraz z plastikowymi figurkami oraz 34 żetony Spalonej ziemi, które odzwierciedlają ekspansję ifrytów w świecie Magii i Miecza.

  87,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan (Osadnicy z Catanu) - Odkrywcy i Piraci

  Załadujcie statki, odkryjcie nowe lądy, kupcie przyprawy od tubylców i pokonajcie piratów!

  136,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Akcje i reakcje + Gratis Audiobook do wyboru

  Poczuj się jak prawdziwy giełdowy rekin i zagraj w „Akcje i reakcje”!!! Sam zdecydujesz, w akcje jakich firm będziesz inwestował, a ile pieniędzy przeznaczysz na bezpieczną lokatę. Uważaj!

  52,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Czacha Dymi + Gratis Audiobook do wyboru

  Czacha Dymi to nie tylko gra planszowa, ale też kopalnia ciekawych, zaskakujących i zabawnych informacji. Poza wiedzą, w grze przyda się odrobina szczęścia, taktyki i intuicji. Po drodze czekają na Ciebie roszady, przestoje i podchwytliwe pytania, od których CZACHA DYMI!

  42,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Tangram + Gratis Audiobook do wyboru

  TANGRAM to klasyczna chińska łamigłówka, która została wymyślona przez tybetańskich mnichów około 3000 lat temu. TANGRAM składa się z siedmiu części zwanymi tanami. Gra polega na układaniu figur, przedstawionych na kartach, według  określonych reguł.

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Osadnicy z Catanu - Gra Kościana

  Kolonizuj wyspę w szybkiej losowej rozgrywce. Szczęśliwa ręka oraz umiejętności taktyczne zdecydują, kto zostanie najlepszym osadnikiem.

  17,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Talisman: Magia i Miecz - Wilkołak

  Wilkołak to straszliwa istota która nawiedza, królestwo Talismana. Przyczyną tej złej magii jest księżyc, ale nie obawiaj się, tylko dobądź miecz.

  87,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Miasto

  Miasto to nowy dodatek do talisman magia i miecz. Teraz niebezpieczeństwa czychają w zakamarkach i uliczkach miasta. Z rozszerzeniem planszówka staje się jeszcze ciekawsza.

  146,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • GOA (wydanie II poprawione)

  W grze Goa gracze wcielają się w rolę portugalskich handlarzy przyprawami, którzy podróżują pomiędzy Portugalią a Indiami. Każdy będzie podejmował kroki w kierunku rozszerzenia swojej działalności w obszarach takich jak budowa statków, uprawa przypraw, zbieranie podatków, organizowanie kolejnych...

  133,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Onirim (polska edycja)

  Ciekawa gra karciana dla jednej lub dwóch osób. Jej niezwykły klimat nocnych koszmarów nadaje jej status wyjątkowej pozycji.

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Władca pierścieni - zestaw podstawowy

  Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną dla 1-2 graczy, działających wspólnie, aby pokonać scenariusz, rozgrywający się samoistnie zgodnie z zasadami gry. Jeśli gracze posiadają drugą kopię tego zestawu podstawowego, w grze może uczestniczyć do 4 graczy.

  115,90 pln (brutto) Stara cena: 146,90 pln
  Dodaj
 • Warhammer: Inwazja - Fragmenty Potęgi

  Fragmenty Potęgi to Zestaw Bitewny z Cyklu Krwawej Wyprawy, serii połączonych dodatków do Warhammera: Inwazji.

  38,90 pln (brutto) Stara cena: 48,90 pln
  Dodaj
 • Warhammer Inwazja - zestaw podstawowy

  Zestaw podstawowy do gry karcianej umiejscowionej w świecie Warhammera.

  104,90 pln (brutto) Stara cena: 131,90 pln
  Dodaj
 • Slavika

  Książe Słowian umiera i moc amuletu Slaviki słabnie, nie ochrania już mieszkańców. Od teraz mieszkancy muszą bronić się sami. Musisz podjąć wyzwanie i obronić swój ród do czasu aż córka Księcia dorośnie i na nowo wypełni amulet mocą. W grze karcianej Slavika walczysz z potworami i zdobywasz...

  54,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Catan (Osadnicy z Catanu) - Żeglarze

  Dodatek do gry planszowej osadnicy z Catanu. W tym dodatku Catan jest już dojrzałą kolonią. Kolonizatorom kończy się miejsce, więc spoglądają w morze. Zaczynają budować statki i organizować wyprawy. Nie możesz pozostać z tyłu. Zbieraj surowce i wyruszaj! 

  105,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Osadnicy z catanu - na podbój europy

  Samodzielna gra w świecie Osadników z Catanu. Rozbudowane zasady i nowe podejście do kultowej gry ekonomiczno-strategicznej. Ruszaj na podbój europy!

  139,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Catan (Osadnicy z catanu) - miasta i rycerze

  Dodatek do gry planszowej Osadnicy z Catanu. Musisz wyszkolić Rycerzy, którzy obronią Twoje królestwo. Śpiesz się! Niebezpieczeństwo jest blisko!

  105,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan (Osadnicy z catanu) - kupcy i barbarzyńcy

  Wyspa jest zagrożona przez ataki bezwzględnych barbarzyńców. Czy staniesz na wysokości zadania i obronisz świat Swojej ulubionej planszówki przed zagładą? Dodatek do wspaniałej strategiczno-ekonomicznej gry planszowej "Osadnicy z Catanu". 

  105,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan - dodatek dla 5-6 gracza

  Ten dodatek umożliwia rozgrywkę dla 5-6 osób w grę „Catan“.

  77,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan (Osadnicy z catanu)

  Wspaniała gra planszowa rodzinno-ekonomiczna. Zostań osadnikiem, panuj mądrze, handluj z innymi rozwijaj swoja kolonię i zapanuj nad wyspą. Gra rodzinna to zero przemocy i agresji. 

  105,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Ora Et Labora

  Ora et Labora jest grą osadzoną swoją fabułą w średniowiecznym klasztorze. Każdego dnia mnisi modlą się. Przede wszystkim jednak ciężko pracują, zarówno w murach swojego klasztoru jak i poza nim.

  137,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Monopoly Disney

  Przepięknie wykonana gra Monopol w wersji Disney'owej z mnóstwem dodatkowych możliwości. 

  80,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Monopoly City

  Zostań deweloperem i buduj miasto! Gra planszowa Monopoly City zachowuje wszystkie najlepsze elementy starego monopoly dorzucając do niego powiew świeżości! Jeśli znudził Ci się klasyczny monopol to dzięki tej odmianie wrócisz do gry! 

  159,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Talisman: Magia i Miecz

  Legendarna już gra planszowa należąca do gatunku gier fantasy, w której wcielamy się w poszukiwacza magicznej Korony Władzy. Proste zasady tej planszówki pozwalają bardzo szybko rozpocząć przygodę z grami planszowymi nawet zupełnym amatorom, a wspaniała szata graficzna i świetna fabuła wciągną...

  205,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Żniwiarz

  Pierwszy dodatek rozszerzający grę planszową Talisman Magia i Miecz. Krainę fantasy nawiedza śmierć - Żniwiarz we własnej osobie. Dodatek dostarcza nowych jeszcze bardziej niebezpiecznych przygód oraz nowych poszukiwaczy gotowych się z nimi zmierzyć.

  87,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Smoki

  Dodatek do gry planszowo-karcianej Magia i Miecz.Tym razem o korone władzy zawalczą Władcy Smoków. Plansza do gry rozszerzona jest o dodatkową krainę ognia. Niebezpieczne przygody czychają z każdej strony.

  146,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Podziemia

  Poszukiwaczom którzy uważają że przemieżyli wszelkie przygody z krainy magi i miecza, otwierają się podziemia. Nowa kraina (nowa plansza do gry) dostarcza nowych przygód i skarbów do odkrycia. 

  146,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Pani jeziora

  Dodatek wprowadza do gry fantasy - nowe postacie, zdarzenia i mechanizmy,teraz gracze mają kontrole nad tym jak dalej potoczą się losy krain Magii i Miecza.

  67,90 pln (brutto) Stara cena: 82,90 pln
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Królowa lodu

  Za sparwą królowy lodu gracze magi i miecza posiądą nowe postacie oraz przebędą nowe przygody. Kraine fantasy skuł lód i nic juz nie jest takie łatwe jak dawniej. W każdej chwili krew w żyłach może zamarznąć.

  82,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Góry

  Dodatek Góry wprowadza do gry nową, nie poznaną dotąd Krainę. Góry są źródłem wszelkiej magi w karinie Talismana. Jednak Wyprawa na szczyt nie obejdzie się bez niebezpieczeństw. Gra zawiera nową plansze i figurki oraz znacznie więcej.

  146,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gra o tron II edycja

  Bestseller! Rewelacyjna strategiczna gra planszowa, która przenosi gracza w świat twórczości Georga R.R. Martina. Pozwala poprowadzić rody Westeros do panowania nad całym królestem. Wspaniale przenosi zawiły i ponury klimat książki i serialu na poziom planszówki! Polecamy!

  214,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Carcassonne - Księżniczka i Smok (druga edycja polska)

  Oryginalny dodatek do gry planszowej Carcassonne. Wprowadza on do świata tej wspaniałej planszówki elementy fantasy: smoki, wróżki i magiczne elementy terenu. 

  47,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Carcassonne - Hrabia, król i rzeka

  Dodatek do znanej planszówki Carcassonne. Wprowadza do gry takie nowości jak Króla i Rabusia, Hrabiego oraz dodatkowe elementy terenu. 

  45,90 pln (brutto)
  Dodaj

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal