Nowości

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Od 10 latZnaleziono: 51 produktów

Artykuły dla dzieci polecane od 10 roku życia. Warto odwiedzić również kategorię Od 7 lat, gdyż tam mogą się znaleźć ciekawe pomysły dla dziesięciolatków i starszych dzieci.

 • Czacha Dymi + Gratis Audiobook do wyboru

  Czacha Dymi to nie tylko gra planszowa, ale też kopalnia ciekawych, zaskakujących i zabawnych informacji. Poza wiedzą, w grze przyda się odrobina szczęścia, taktyki i intuicji. Po drodze czekają na Ciebie roszady, przestoje i podchwytliwe pytania, od których CZACHA DYMI!

  42,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Tangram + Gratis Audiobook do wyboru

  TANGRAM to klasyczna chińska łamigłówka, która została wymyślona przez tybetańskich mnichów około 3000 lat temu. TANGRAM składa się z siedmiu części zwanymi tanami. Gra polega na układaniu figur, przedstawionych na kartach, według  określonych reguł.

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Osadnicy z Catanu - Gra Kościana

  Kolonizuj wyspę w szybkiej losowej rozgrywce. Szczęśliwa ręka oraz umiejętności taktyczne zdecydują, kto zostanie najlepszym osadnikiem.

  17,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Łowcy Smoków

  Poprowadź drużynę wielkich wojowników do walki z potężnym gadem! Łowcy smoków to imprezowa gra planszowa dla całej rodziny! 

  68,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan (Osadnicy z Catanu) - Żeglarze

  Dodatek do gry planszowej osadnicy z Catanu. W tym dodatku Catan jest już dojrzałą kolonią. Kolonizatorom kończy się miejsce, więc spoglądają w morze. Zaczynają budować statki i organizować wyprawy. Nie możesz pozostać z tyłu. Zbieraj surowce i wyruszaj! 

  105,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Osadnicy z catanu - na podbój europy

  Samodzielna gra w świecie Osadników z Catanu. Rozbudowane zasady i nowe podejście do kultowej gry ekonomiczno-strategicznej. Ruszaj na podbój europy!

  139,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Catan (Osadnicy z catanu) - miasta i rycerze

  Dodatek do gry planszowej Osadnicy z Catanu. Musisz wyszkolić Rycerzy, którzy obronią Twoje królestwo. Śpiesz się! Niebezpieczeństwo jest blisko!

  105,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan (Osadnicy z catanu) - kupcy i barbarzyńcy

  Wyspa jest zagrożona przez ataki bezwzględnych barbarzyńców. Czy staniesz na wysokości zadania i obronisz świat Swojej ulubionej planszówki przed zagładą? Dodatek do wspaniałej strategiczno-ekonomicznej gry planszowej "Osadnicy z Catanu". 

  105,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan - dodatek dla 5-6 gracza

  Ten dodatek umożliwia rozgrywkę dla 5-6 osób w grę „Catan“.

  77,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Catan (Osadnicy z catanu)

  Wspaniała gra planszowa rodzinno-ekonomiczna. Zostań osadnikiem, panuj mądrze, handluj z innymi rozwijaj swoja kolonię i zapanuj nad wyspą. Gra rodzinna to zero przemocy i agresji. 

  105,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Monopoly Disney

  Przepięknie wykonana gra Monopol w wersji Disney'owej z mnóstwem dodatkowych możliwości. 

  80,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Monopoly City

  Zostań deweloperem i buduj miasto! Gra planszowa Monopoly City zachowuje wszystkie najlepsze elementy starego monopoly dorzucając do niego powiew świeżości! Jeśli znudził Ci się klasyczny monopol to dzięki tej odmianie wrócisz do gry! 

  159,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Carcassonne - Księżniczka i Smok (druga edycja polska)

  Oryginalny dodatek do gry planszowej Carcassonne. Wprowadza on do świata tej wspaniałej planszówki elementy fantasy: smoki, wróżki i magiczne elementy terenu. 

  47,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Carcassonne - Hrabia, król i rzeka

  Dodatek do znanej planszówki Carcassonne. Wprowadza do gry takie nowości jak Króla i Rabusia, Hrabiego oraz dodatkowe elementy terenu. 

  45,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Carcassonne (edycja 2016)

  Bestseller! Gra planszowa sprzedana w ponad 6 milionach egzemplarzy! Usiądź z przyjaciółmi przy stole i wspólnie zacznijcie budować z niewielkich żetonów łąki, twierdze, całe miasta i drogi, rywalizując między sobą o przejęcie kontroli nad co bardziej atrakcyjnymi lokacjami.

  87,90 pln (brutto)
  Dodaj