Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Od 5 latZnaleziono: 215 produktów

Artykuły dla dzieci polecane od 5 roku życia. Warto odwiedzić również kategorię Od 3 lat, gdyż tam mogą się znaleźć ciekawe pomysły dla pięciolatków i starszych dzieci.

 • Kto to taki? + Gratis Audiobook do wyboru

  „Kto to taki” to gra, która w fantastyczny sposób umożliwia poznawanie zajęć i zawodów ludzi. Bazuje na motywie skojarzeń, za pomocą których Twój maluch poproszony zostanie o dopasowanie zawodu do charakterystycznego rekwizytu, który jest jego nieodłącznym elementem.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • LOTTO ZGADULA + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra oparta na ogólnie znanych zasadach loteryjki, usprawnia procesy kojarzenia obrazu z tekstem mówionym, wyrabia koncentrację dziecka, doskonali jego analizę wzrokową i wyzwala pozytywne emocje. Na podstawie zestawu gracze mogą wymyślać inne zabawy.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zwierzęta świata + Gratis Audiobook do wyboru

  Witamy w krainie zwierząt. Spotkasz tutaj pandę, lwa i wiele, wiele innych przedstawicieli świata fauny. „Zwierzęta świata” to pouczająca loteryjka przyrodnicza, która poszerza wiedzę młodego człowieka na temat otaczającego go świata. W skład loteryjki wchodzi: 6 różnych plansz-kontynentów, 54...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Zagadkowe ZOO + Gratis Audiobook do wyboru

  Jakie zwierzę jest uważane za prawdziwego króla zwierząt? Jakie zwierzątko jest pokryte biało-czarnymi pasami? Chcesz poznać odpowiedzi na te ciekawe pytania? Wystarczy, że sięgniesz po grę edukacyjną ”Zagadkowe zoo” z zagadkami-wierszykami.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Na straganie + Gratis Audiobook do wyboru

  Mają mnóstwo witamin, wartości odżywczych, są kolorowe i bardzo zdrowe. Czy wiesz już co to jest? Tak, to warzywa i owoce. Gra edukacyjna z zagadkami – wierszykami „Na straganie”, to dobra zabawa i nauka w jednym.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zawody i ich atrybuty + Gratis Audiobook do wyboru

  Jak odróżnić marynarza od kucharza? Na to oraz wiele innych pytań będziecie mogli znaleźć odpowiedź grając w układankę "Zawody i ich atrybuty". Układanka edukacyjna „Zawody i ich atrybuty" to świetna zabawa i nauka zarówno w małym, jak i dużym gronie. Idealnie sprawdza się jako pomoc dydaktyczna,...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Składaki + Gratis Audiobook do wyboru

  Czy są tu wśród nas młodzi miłośnicy czterech kółek?Zanim zamienisz marzenia o niezwykłych, mechanicznych rumakach na konkretny model, dajemy Ci możliwość pofantazjowania! Układanka dla najmłodszych „Składaki” daje Ci aż 1320 możliwości ułożenia najdziwniejszych pojazdów świata.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Śmieszne zwierzaki + Gratis Audiobook do wyboru

  „Śmieszne zwierzaki” to prawdziwe wyzwanie dla pomysłowości nawet najmłodszych dzieci. Zabawa rozwija kreatywność i pobudza fantazję malucha.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Modelki na wybiegu + Gratis Audiobook do wyboru

  Która z Was nie chciałaby zostać modelką albo projektantką mody? Układanka „Modelki na wybiegu” pozwala to marzenie zrealizować już dziś!

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Lotto ortografia + Gratis Audiobook do wyboru

  Edukacyjna loteryjka obrazkowa „Lotto ortografia” to wspaniała propozycja dla dzieci, dla których ortografia jest prawdziwą pietą achillesową. Loteryjka polecana jest szczególnie dla młodych osób, które mają problemy z dysortografią lub dysleksją.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Sylaby + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra „Sylaby” to pomoc dydaktyczna do nauki czytania. Układanka edukacyjna zachęca najmłodszych do zabawy z tworzeniem wyrazów. Przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci, które uczą się czytać. Zabawy w sylaby to również dobre ćwiczenie dla starszych dzieci, które zmagają się z problemem...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Mistrz Mnożenia + Gratis Audiobook do wyboru

  Twoje dziecko nie lubi liczyć? Męczy go bezowocne wkuwanie tabliczki mnożenia? Krzywi się kiedy słyszy słowo matematyka? Gra „Mistrz mnożenia” pozwoli mu raz na zawsze uporać się z tymi problemami. Dzięki zabawie w przystępny i przyjemny sposób Twój maluch opanuje trudną sztukę liczenia.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Krzyżówka + Gratis Audiobook do wyboru

  KRZYŻÓWKA to gra, w której wyrazy„ krzyżują” się w niezwykły sposób. I chociaż jest grą edukacyjną, bo zachęca do jak najsprawniejszego posługiwania się językiem polskim, to przede wszystkim jest świetną rozrywką. Stwarza nieograniczone możliwości dla tych, którzy potrafią połączyć wiedzę,...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Angielskie Słówka + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra ADAMIGO MEMORY jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. W trakcie zabawy maluch ma okazję poznać aż 35 angielskich słówek. Ponadto w opakowaniu znajduje się mini...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Wesoły i smutny - przeciwieństwa + Gratis Audiobook do wyboru

  Zadaniem uczestników zabawy jest odnalezienie, a później nazwanie 24 przeciwieństw. W środku pudełka znajduje się instrukcja z opisem czterech emocjonujących gier, w które można grać zarówno w gronie rodzinnym jak i przedszkolu.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • 4 pory roku + Gratis Audiobook do wyboru

  Loteryjka edukacyjna zawiera 3 gry, uczy spostrzegawczości, analizowania obrazu i kojarzenia sytuacyjnego. Piękne ilustracje zachęcają do opowiadania: co takiego, o tej porze roku, robią dzieci na obrazku. Gra zawiera 4 dwustronne plansze, 35 tafelków oraz instrukcję gier.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Wesołe literki + Gratis Audiobook do wyboru

  „Wesołe literki” to układanka dydaktyczna, w skład której wchodzi 70 dwustronnie lakierowanych i zadrukowanych, sztywnych kartoników (w sumie układanka zwiera 140 znaków). Układanka polecana jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Uczy, ułatwia zapamiętywanie i utrwala wiedzę w zakresie małych i...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szlaczki i rytmy + Gratis Audiobook do wyboru

  W skład zestawu wchodzą 4 dwustronne plansze oraz 108 dwustronnych tafelków zawierających 24 różne 9-elementowe komplety. Pierwsza strona plansz zawiera propozycje rytmicznych szlaczków.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Znaczki i plakietki + Gratis Audiobook do wyboru

  Plakietki służą do zabaw w grupie i indywidualnych ćwiczeń w układaniu sekwencji rytmów i szlaczków. Plakietki z obrazkami mogą podczas zabawy pełnić wielorakie funkcje np. liczmanów, medali, odznaczeń za prawidłowe wykonanie zadań czy ćwiczeń.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zgaduj zgadula + Gratis Audiobook do wyboru

  Quiz zawiera 72 zagadki pogrupowane na trzy tematy: ZOO, owoce i warzywa oraz zawody. Ten z graczy, który wykaże się wiedzą, błyskotliwością i inteligencją oraz przejdzie najszybciej drogę na planszy, zasługuje na tytuł Króla albo Królowej Zagadek i zdobywa koronę.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Czyj to Cień + Gratis Audiobook do wyboru

  Układanka „Czyj to cień” może być przeznaczona zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Gra w rewelacyjny sposób łączy w sobie zabawę i naukę. Oddając w ręce dziecka grę „Czyj to cień” sprawiasz, że rozwija ono swoją wyobraźnię i ćwiczy spostrzegawczość.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Na zakupy + Gratis Audiobook do wyboru

  „Na zakupy” to zestaw edukacyjny, który pozwala dziecku zapoznać się z asortymentem różnego rodzaju sklepów. To okazja dla najmłodszych do zetknięcie się elementami codzienności i poznawania otoczenia w domowym zaciszu. Dzięki zabawie dziecko rozwija słownictwo tematyczne i jednocześnie poznaje...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Angielska przygoda + Gratis Audiobook do wyboru

  Ta niezwykła wycieczka po Londynie umożliwia podczas świetnej zabawy, utrwalenie angielskiego słownictwa. Gra zawiera aż 80 dwustronnych kart z angielskimi słówkami, na których znajdują się nazwy przedmiotów, zwierząt, kształtów, liczb i kolorów. W środku znajduje się instrukcja, zawierająca opis...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Mieszkańcy świata + Gratis Audiobook do wyboru

  Na świecie żyją ludzie różnych ras i narodów. Nie jesteśmy wszyscy jednakowi, różnimy się kolorem skóry, kształtem oczu i nosa, figurą i wzrostem. Każdy naród wypracował przez wieki własna kulturę i sposób życia.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Ale historia + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra „Ale historia!”: uczy łączenia przyczyn i skutków zdarzeń, ćwiczy umiejętność opowiadania, zachęca do nazywania emocji i odczuć, ćwiczy spostrzegawczość, rozwija słownictwo dziecka i zapewnia świetną zabawę!

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • W domu + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw edukacyjny „W domu” składa się z 4 plansz, a także 40 plakietek z przedmiotami, które możesz znaleźć w poszczególnych pomieszczeniach w swoim domu. Dzieci po kolei analizując swój rysunek, dobierają elementy pasujące do swojej planszy. Zestaw edukacyjny „W domu” uczy myślenia, rozwija...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zabawa i Zabawki + Gratis Audiobook do wyboru

  Po rozdaniu plansz dzieciom rozkłada się kartoniki obrazkami do góry. Dzieci po kolei, analizując swój rysunek, dobierają elementy pasujące do niego. Kiedy kartoniki są już dobrane do rysunku dziecko odwraca plakietki na drugą stronę i sprawdza, czy kolor spodniej strony pasuje do ramki wokół...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gram w kolory + Gratis Audiobook do wyboru

  „Gram w kolory” to gra edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym, która wprowadza je w fascynujący świat kolorów.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Liczę i dodaję + Gratis Audiobook do wyboru

  Układanka „Liczę i dodaję” składa się z 48 puzzli, z których można ułożyć 16 kompletów. Na każdy z nich składa się duży puzzel z obrazkiem dwóch rodzajów owoców oraz dwa mniejsze z cyframi i owocami, które odpowiadają liczbie owoców z dużego puzzla. W środku pudełka znajduje się instrukcja z...

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Układam i czytam + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw zawiera 48 puzzli, z których można ułożyć 16 wyrazów z ilustracjami. Puzzle są wspaniałą pomocą podczas nauki czytania dla najmłodszych dzieci. W środku znajduje się instrukcja z opisem 2 gier. Zestaw można również wykorzystać jako układankę podczas zabawy z jednym dzieckiem. 

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Piszę i zmazuję literki + Gratis Audiobook do wyboru

  Miś Krzyś zaprasza maluchy do pisania literek. 

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gra w chowanego + Gratis Audiobook do wyboru

  Któż z nas jako dziecko nie uwielbiał zabawy w chowanego? Tym razem możesz zapewnić dziecku emocjonującą rozrywkę w domowym zaciszu. "Gra w chowanego" to emocje, śmiech i pozytywna energia, która rozwija spostrzegawczość, ćwiczy refleks i kształtuje wyobraźnię dziecka. Dzięki grze maluch wyrabia...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Piszę i zmazuję cyferki + Gratis Audiobook do wyboru

  Zapraszamy maluchy do pisania cyferek i rozwiązywania zadań.

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kuferek - Księżniczki + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw edukacyjny: rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację i wyzwala pozytywne emocje.

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Igła z nitką - analogie + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra „Igła z nitką" to fantastyczna zabawa, która rozwija umiejętność logicznego myślenia. Układanka stworzona jest z myślą o najmłodszych po to, aby nauczyli się szukać zbieżności między przedmiotami, zjawiskami i sytuacjami.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Prawy do lewego + Gratis Audiobook do wyboru

  Prawa – lewa, lewa – prawa. Kto z nas chociaż raz nie pogubił się w kierunkach. Bywa, że z tym problemem przychodzi nam borykać przez całe życie. Żeby oszczędzić swojemu dziecku takich problemów powinniśmy już od najmłodszych lat uczyć go rozróżniać strony.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj