Nowości

Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Od 3 latZnaleziono: 159 produktów

Kategoria produktów polecanych dla dzieci od 3 roku życia.

 • Składaki + Gratis Audiobook do wyboru

  Czy są tu wśród nas młodzi miłośnicy czterech kółek?Zanim zamienisz marzenia o niezwykłych, mechanicznych rumakach na konkretny model, dajemy Ci możliwość pofantazjowania! Układanka dla najmłodszych „Składaki” daje Ci aż 1320 możliwości ułożenia najdziwniejszych pojazdów świata.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Wesoła farma + Gratis Audiobook do wyboru

  „Wesoła farma” to gra, która doskonali analizę wzrokową, wyrabia spostrzegawczość, usprawnia procesy kojarzenia obrazu z nazwą i zapisem literowym. Ponadto to wspaniała zabawa, która wyzwala pozytywne emocje. Gra „Wesoła farma” umożliwia Twojemu dziecku poznanie zwierzątek, jakie możemy znaleźć...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Lotto ortografia + Gratis Audiobook do wyboru

  Edukacyjna loteryjka obrazkowa „Lotto ortografia” to wspaniała propozycja dla dzieci, dla których ortografia jest prawdziwą pietą achillesową. Loteryjka polecana jest szczególnie dla młodych osób, które mają problemy z dysortografią lub dysleksją.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Angielskie Słówka + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra ADAMIGO MEMORY jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. W trakcie zabawy maluch ma okazję poznać aż 35 angielskich słówek. Ponadto w opakowaniu znajduje się mini...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Znaczki i plakietki + Gratis Audiobook do wyboru

  Plakietki służą do zabaw w grupie i indywidualnych ćwiczeń w układaniu sekwencji rytmów i szlaczków. Plakietki z obrazkami mogą podczas zabawy pełnić wielorakie funkcje np. liczmanów, medali, odznaczeń za prawidłowe wykonanie zadań czy ćwiczeń.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Czyj to Cień + Gratis Audiobook do wyboru

  Układanka „Czyj to cień” może być przeznaczona zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Gra w rewelacyjny sposób łączy w sobie zabawę i naukę. Oddając w ręce dziecka grę „Czyj to cień” sprawiasz, że rozwija ono swoją wyobraźnię i ćwiczy spostrzegawczość.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Top Modelki + Gratis Audiobook do wyboru

  Zauważyłeś, że Twoje dziecko uwielbia się przebierać? Często podkrada Ci kosmetyki lub przechadza się niczym modelka w Twoich butach? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to gra „Top modelki” jest wprost stworzona dla Twojej pociechy.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Buziaki Śmieszaki + Gratis Audiobook do wyboru

  Fantastycznym przykładem zaznajomienia dziecka z różnymi rodzajami wyrażania emocji i mimiki twarzy jest gra „Buziaki Śmieszaki” Adamigo. Spośród 18 podzielonych na 3 części buziek wyrażających różne emocje maluch może ułożyć różne mimiczne kombinacje.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Domino obrazkowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Domino obrazkowe to ciekawa i pełna emocji zabawa dla dzieci w wieku od 3 lat. „Domino” to gra logiczna, która zachęca Twojego malucha do myślenia, porównywania i kojarzenia. Proste zasady gry zapewniają dzieciom dobrą zabawę.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Kuferek - Księżniczki + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw edukacyjny: rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację i wyzwala pozytywne emocje.

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kuferek - Lotto ABC + Gratis Audiobook do wyboru

  Kuferek zawiera 4 dwustronne plansze

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Kuferek - ZOO adamigo memory + Gratis Audiobook do wyboru

  Nasza gra wyzwala pozytywne emocje, ćwiczy koncentrację, rozwija pamięć i zbliża rodzinę.

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kuferek - Pojazdy i zawody + Gratis Audiobook do wyboru

  Kuferek zawiera 24 sztuki dużych puzzli, z których można ułożyć 12 par oraz instrukcję do 2 gier.

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kukuryku + Gratis Audiobook do wyboru

  Proste zasady, komiczne sytuacje, wynikające z konieczności naśladowania zwierzęcych głosów, możliwość wspólnej zabawy maluchów z dorosłymi, to atuty tej gry. Potrzebne do niej będą: świetny refleks, spostrzegawczość i dobry... głos.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Pieczątki - pojazdy + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 6 drewnianych pieczątek z pojazdami do kolorowania. W pudełku, oprócz stempli, znajduje się zestaw 12 kredek oraz poduszka z tuszem. Kreatywna zabawa dla najmłodszych!

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Pieczątki motywujące + Gratis Audiobook do wyboru

  Pieczątki z ocenami to znakomita pomoc dydaktyczna, która świetnie sprawdzi się nie tylko w szkole i przedszkolu, ale także w domu. Docenianie wysiłku dziecka w nabywaniu nowych umiejętności jest ważne i motywujące dziecko do dalszego działania!

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Pieczątki moje zwierzątka + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 6 drewnianych pieczątek do kolorowania. W pudełku, oprócz stempli, znajduje się blok rysunkowy, zestaw 12 kredek oraz poduszka z tuszem. Kreatywna zabawa dla najmłodszych!

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zwierzęce portrety + Gratis Audiobook do wyboru

  Czy wiesz jaki profil ma króliczek, a jak wygląda z przodu? Oddajemy w Twoje ręce wesołą grę edukacyjną „Zwierzęce portrety”, która jest wstępem do nauki podstaw geometrii.

  49,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dobre wychowanie + Gratis Audiobook do wyboru

  Najlepszą formą wychowania jest dobry przykład, dlatego w myśl tej idei stworzyliśmy układankę dydaktyczną dla dzieci w wieku przedszkolnym pt.: „Dobre wychowanie”.

  49,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Złota rybka + Gratis Audiobook do wyboru

  „Złota rybka” to zabawa pełna emocji, ale równocześnie może być wspaniałą pomocą dydaktyczną, która rozwija spostrzegawczość dziecka oraz uczy go abstrakcyjnego, twórczego myślenia, analizy kształtów i kolorów.

  46,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Od A do Z + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw tablic demonstracyjnych ”Od A… do Z” to wspaniała pomoc dydaktyczna przeznaczona dla dzieci, które poznają nowe litery i słowa.

  49,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Shop: Angielski sklepik + Gratis Audiobook do wyboru

  Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoją pamięć, zdolność kojarzenia, a jednocześnie uczyło się języka angielskiego poprzez zabawę, to gra edukacyjna „Shop - angielski sklepik” na pewno spełni te wszystkie wymogi. 

  49,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Karty - Bystre Oczko + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw zawiera 48 kart o wym. 11 cm x 7,4 cm oraz instrukcje z opisem pięciu wesołych gier rodzinnych. Gry zawierają elementy edukacyjne. Podczas zabawy gracze ćwiczą spostrzegawczość, pamięć i refleks.

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kuferek - Bystre oczko + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra Bystre Oczko wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową, uczy rozróżniać kolory i nazywać przedmioty. Ponadto zapewnia świetną i emocjonującą zabawę dla całej rodziny! Proste i różnorodne zasady pozwolą na wspólną grę dzieciom i dorosłym w różnym wieku. 

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Bystre oczko + Gratis Audiobook do wyboru

  Mądra, atrakcyjna graficznie i starannie wykonana gra przeznaczona dla młodszych dzieci. Gra wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową; naucza rozróżniać kolory i nazywać przedmioty.

  52,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw Pomagam Mamie (Stolnica, Wałek, Deska, Tłuczek) + Gratis Audiobook do wyboru

  Komplet składający się z drewnianej stolnicy, wałka, deski oraz tłuczka zachęca do czynnego poznawania zajęć wykonywanych w gospodarstwie domowym.  Wszystko w dostosowanym do dziecka mniejszym rozmiarze.

  47,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Mini Zestaw Pomagam Mamie + Gratis Audiobook do wyboru

  Mini komplet składający się z drewnianej stolnicy, wałka, deski oraz tłuczka zachęca do czynnego poznawania zajęć wykonywanych w gospodarstwie domowym.  Wszystko w dostosowanym do dziecka mniejszym rozmiarze.

  40,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zoo - układanka magnetyczna + Gratis Audiobook do wyboru

  „Zoo” to kolejna z układanek magnetycznych również ze zwierzątkami.

  26,50 pln (brutto)
  Dodaj
 • Ulica - układanka magnetyczna + Gratis Audiobook do wyboru

  „Ulica” to kolejna z układanek magnetycznych Kukuryku. Tym razem w miejskim otoczeniu dzieci mogą układać różnego rodzaju pojazdy.

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Mała Farma - układanka magnetyczna + Gratis Audiobook do wyboru

  „Mała farma” to jedna z trzech układanek magnetycznych dla najmłodszych. Plansza wraz z przyczepianymi zwierzątkami gwarantują ciekawą zabawę.

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szalona wieża + Gratis Audiobook do wyboru

  Wieża z 48 drewnianych klocków w trzech kolorach, z której trzeba po kolei wyciągać klocki i układać je na szczycie  uważając,  aby nie zburzyć wieży! Ten, kto zburzy wieżę - przegrywa! Zaproś do zabawy znajomych i przyjaciół - gwarantowana świetna zabawa!

  41,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Klocki Drewniane w wózku Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 37  kolorowych klocków  zapakowanych  w wózeczku, który  może pełni funkcje  zabawki i pojemnika  do przechowywania klocków.

  68,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane w wózku Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 37 ekologicznych klocków w kolorze naturalnego drewna zapakowanych w wózeczku, który może pełni funkcje zabawki i pojemnika do przechowywania klocków.

  63,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Mega Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Mega duży zestaw składający się z 74 kolorowych  klocków drewnianych  to klasyczna zabawka, która zapewni każdemu dziecku wspaniale spędzony czas.  

  85,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Mega Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Mega duży zestaw składający się z 74 klocków drewnianych w kolorze naturalnego drewna to klasyczna zabawka, która zapewni każdemu dziecku wspaniale spędzony czas.  

  70,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Połówki i główki + Gratis Audiobook do wyboru

  "Połówki i główki" to wesoła układanka dla dzieci. 

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj