Nowości

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Od 3 latZnaleziono: 146 produktów

Kategoria produktów polecanych dla dzieci od 3 roku życia.

 • Abecadło + Gratis Audiobook do wyboru

  Układanka dydaktyczna „Abecadło” to edukacyjna gra dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z poznawaniem alfabetu. Zabawa polega na dopasowywaniu kartonika z literką do kartonika z obrazkiem przedstawiającym wyraz rozpoczynający się tą literką.

  13,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Cyferki układanka + Gratis Audiobook do wyboru

  Ile jest jabłuszek, a ile ptaszków? Policz, a następnie odszukaj cyferki odpowiadającej Twoim rachunkom. Układanka edukacyjna „Cyferki” to bardzo przystępna forma nauki, która wprowadza malucha w skomplikowany świat cyfr i liczb.  

  13,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Snap ZOO + Gratis Audiobook do wyboru

  Duże, kolorowe karty do gry, które zapewnią świetną rozrywką dla całej rodziny. Proste zasady pozwolą na grę z dziećmi w różnym wieku. Karty SNAP nie tylko rozwijają koncentrację i wyrabiają spostrzegawczość, ale także uczą angielskich słówek. W opakowaniu znajduje się instrukcja z opisem aż 9...

  16,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • BEZPIECZNA PODRÓŻ + Gratis Audiobook do wyboru

  Popisz się znajomością znaków drogowych i zasad ruchu ulicznego. Pokonaj swoich przeciwników i jako pierwszy przekrocz linię mety. Układanka zapewni doskonałą zabawę oraz pomoże rozwinąć wiedzę o przepisach ruchu drogowego. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.  

  10,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Tu czy tam + Gratis Audiobook do wyboru

  Kółko, kwadrat, czy prostokąt są to pojęcia abstrakcyjne dla maluchów. Poprzez atrakcyjną zabawę układanka „Tu czy tam” zaznajamia dziecko z figurami geometrycznymi.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • ZEGAROWE LOTTO + Gratis Audiobook do wyboru

  Twoje dziecko często pyta się o porę dnia, podczas której emitują jego ulubioną bajkę, a ty masz problem w jaki sposób nauczyć je samodzielnego posługiwania się zegarem? Pomóż dziecku przyswoić trudną sztukę odczytywania godzin. 

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Lotto Animals + Gratis Audiobook do wyboru

  Warto uczyć dziecko języka obcego już od najmłodszych lat. Oddajemy zatem w Twoje ręce loteryjkę „Lotto Animals”. Celem gry jest przyswojenie nazw zwierząt w języku angielskim.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Ona i on + Gratis Audiobook do wyboru

  Gdzie podziała się żona słonia? Gdzie ukryła się druga małpka? Pomóż odnaleźć się zagubionym parom. Gra puzzlowa dla najmłodszych „Ona i on” to wspaniały i łatwy sposób, aby pomóc dziecku rozwinąć spostrzegawczość.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kolory skojarzenia + Gratis Audiobook do wyboru

  „Kolory skojarzenia” to układanka składająca się z 70-ciu plakietek podzielonych na dwie grupy: jedna przedstawia obrazek – przedmiot, druga – abstrakcyjne skojarzenie kolorystyczne tego przedmiotu. Zadaniem graczy jest ich dopasowanie.  

  27,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • ZGADYWANKA ODWRACANKA + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra „Zgadywanka-odwracanka” to gra towarzyska, w którą z powodzeniem możesz grać z całą rodziną. Kiedy rozkładane są kolorowe obrazki nie należy się popychać, wiercić, czy myśleć o niebieskich migdałach, tylko w skupieniu obserwować położenie i rysunki na tafelkach.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gra memory - Humory + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra ADAMIGO MEMORY jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Memory-humory to podróż do świata ludzkich uczuć i emocji. Pozwala dziecku rozpoznawać je bez trudu i nazywać...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Ogólik i szczególik + Gratis Audiobook do wyboru

  „Ogólik i szczególik” to loteryjka obrazkowa, dzięki której Twoje dziecko ćwiczy refleks i spostrzegawczość, a także analizę wzrokową. Gra uczy, a jednocześnie dostarcza wielu pozytywnych emocji.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • POZNAJĘ LITERKI + Gratis Audiobook do wyboru

  Jeśli chcesz nauczyć swoje dziecko alfabetu sięgnij po grę edukacyjną „Poznaję literki”. Gra puzzlowa jest skutecznym sposobem dydaktycznym, dzięki któremu Twoje dziecko zaznajomi się z podstawowymi literkami. Zestaw zawiera 30 par puzzli i kostkę do gry.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Poznaję cyferki + Gratis Audiobook do wyboru

  Pomysłowa gra puzzlowa, dzięki której w przystępny i przyjemny sposób najmłodsi poznają podstawowe cyferki. Zestaw zawiera 12 par puzzli i kostkę do gry. Na połowie elementów znajduje się cyferka bądź liczba, a na reszcie widnieją odpowiadające im obrazki.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Jak to było + Gratis Audiobook do wyboru

  3 zabawy edukacyjne rozwijające wyobraźnię, logiczne myślenie i rozumienie ze słuchu.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • SĄ TEŻ TAKIE RODZINKI + Gratis Audiobook do wyboru

  Czy wiesz jak nazywa się mama prosiaczka, a gdzie podziało się małe cielątko? Rodzina to nie tylko mama, tata i Ty. Rodzinę mogą tworzyć również zwierzątka. Pomóż zatem odnaleźć się członkom zwierzęcej rodzinki.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • CZYNNOŚCI - ZAJĘCIA SMOKA + Gratis Audiobook do wyboru

  Układanka edukacyjna dla dzieci z klas I-III uczących się odmiany czasowników. Zestaw edukacyjny zawiera dwustronną planszę, 24 duże, dwustronne kartoniki z wierszykami oraz 36 mniejszych kartoników z czasownikami.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • KTO SILNIEJSZY + Gratis Audiobook do wyboru

  "Kto silniejszy?" to matematyka na wesoło, która zawiera w sobie cechy najcelniej trafiające w gust najmłodszych. Dzięki formie zabawy umożliwia zgłębianie tajników matematyki w sposób najbardziej dla nich przyjazny i atrakcyjny.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Na łące i w sadzie + Gratis Audiobook do wyboru

  Czy Twoje dziecko wie jakie zwierzątka można spotkać w parku lub w ogrodzie? Jakie owoce zbiera się w sadzie? Gdzie mieszka kret? Pomóż mu odpowiedzieć na te nurtujące, a jednocześnie niezwykle ciekawe pytania.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Pory roku + Gratis Audiobook do wyboru

  Kiedy pada śnieg a kiedy spadają liście? Jaka aura najbardziej sprzyja morskim kąpielom? Jeśli Twoje dziecko chce dowiedzieć się, jakie cechy charakteryzują zmieniające się w ciągu roku otoczenie, podaruj mu grę-loteryjkę „Pory roku”. Ta obrazkowa gra w bardzo przyjemny i nieskomplikowany sposób...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • PRZECIWIEŃSTWA + Gratis Audiobook do wyboru

  Co kojarzy się z dobrem? Anioł! W takim razie zły będzie...? Na to pytanie odpowie nasza gra!   

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kto to taki? + Gratis Audiobook do wyboru

  „Kto to taki” to gra, która w fantastyczny sposób umożliwia poznawanie zajęć i zawodów ludzi. Bazuje na motywie skojarzeń, za pomocą których Twój maluch poproszony zostanie o dopasowanie zawodu do charakterystycznego rekwizytu, który jest jego nieodłącznym elementem.  

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • LOTTO ZGADULA + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra oparta na ogólnie znanych zasadach loteryjki, usprawnia procesy kojarzenia obrazu z tekstem mówionym, wyrabia koncentrację dziecka, doskonali jego analizę wzrokową i wyzwala pozytywne emocje. Na podstawie zestawu gracze mogą wymyślać inne zabawy.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Składaki + Gratis Audiobook do wyboru

  Czy są tu wśród nas młodzi miłośnicy czterech kółek?Zanim zamienisz marzenia o niezwykłych, mechanicznych rumakach na konkretny model, dajemy Ci możliwość pofantazjowania! Układanka dla najmłodszych „Składaki” daje Ci aż 1320 możliwości ułożenia najdziwniejszych pojazdów świata.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Wesoła farma + Gratis Audiobook do wyboru

  „Wesoła farma” to gra, która doskonali analizę wzrokową, wyrabia spostrzegawczość, usprawnia procesy kojarzenia obrazu z nazwą i zapisem literowym. Ponadto to wspaniała zabawa, która wyzwala pozytywne emocje. Gra „Wesoła farma” umożliwia Twojemu dziecku poznanie zwierzątek, jakie możemy znaleźć...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Lotto ortografia + Gratis Audiobook do wyboru

  Edukacyjna loteryjka obrazkowa „Lotto ortografia” to wspaniała propozycja dla dzieci, dla których ortografia jest prawdziwą pietą achillesową. Loteryjka polecana jest szczególnie dla młodych osób, które mają problemy z dysortografią lub dysleksją.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Angielskie Słówka + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra ADAMIGO MEMORY jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. W trakcie zabawy maluch ma okazję poznać aż 35 angielskich słówek. Ponadto w opakowaniu znajduje się mini...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Znaczki i plakietki + Gratis Audiobook do wyboru

  Plakietki służą do zabaw w grupie i indywidualnych ćwiczeń w układaniu sekwencji rytmów i szlaczków. Plakietki z obrazkami mogą podczas zabawy pełnić wielorakie funkcje np. liczmanów, medali, odznaczeń za prawidłowe wykonanie zadań czy ćwiczeń.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Czyj to Cień + Gratis Audiobook do wyboru

  Układanka „Czyj to cień” może być przeznaczona zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Gra w rewelacyjny sposób łączy w sobie zabawę i naukę. Oddając w ręce dziecka grę „Czyj to cień” sprawiasz, że rozwija ono swoją wyobraźnię i ćwiczy spostrzegawczość.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Top Modelki + Gratis Audiobook do wyboru

  Zauważyłeś, że Twoje dziecko uwielbia się przebierać? Często podkrada Ci kosmetyki lub przechadza się niczym modelka w Twoich butach? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to gra „Top modelki” jest wprost stworzona dla Twojej pociechy.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Buziaki Śmieszaki + Gratis Audiobook do wyboru

  Fantastycznym przykładem zaznajomienia dziecka z różnymi rodzajami wyrażania emocji i mimiki twarzy jest gra „Buziaki Śmieszaki” Adamigo. Spośród 18 podzielonych na 3 części buziek wyrażających różne emocje maluch może ułożyć różne mimiczne kombinacje.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Domino obrazkowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Domino obrazkowe to ciekawa i pełna emocji zabawa dla dzieci w wieku od 3 lat. „Domino” to gra logiczna, która zachęca Twojego malucha do myślenia, porównywania i kojarzenia. Proste zasady gry zapewniają dzieciom dobrą zabawę.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Kuferek - Księżniczki + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw edukacyjny: rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację i wyzwala pozytywne emocje.

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kuferek - Lotto ABC + Gratis Audiobook do wyboru

  Kuferek zawiera 4 dwustronne plansze

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kuferek - ZOO adamigo memory + Gratis Audiobook do wyboru

  Nasza gra wyzwala pozytywne emocje, ćwiczy koncentrację, rozwija pamięć i zbliża rodzinę.

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kuferek - Pojazdy i zawody + Gratis Audiobook do wyboru

  Kuferek zawiera 24 sztuki dużych puzzli, z których można ułożyć 12 par oraz instrukcję do 2 gier.

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj