Nowości

Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Dla najmłodszychZnaleziono: 41 produktów

W tej kategorii znajdują się produkty polecane dla najmłodszych, nawet poniżej 3 roku życia.

 • DINOZAURY - adamigo memory + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra ADAMIGO MEMORY jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. "Dinozaury" to fantastyczna przygoda w świecie jurajskich stworów. Najmłodsi nie tylko świetnie się bawią, ale...

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Bajkowi Ulubieńcy + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra ADAMIGO MEMORY jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. W trakcie zabawy maluch ma okazję poznać mnóstwo sympatycznych postaci z kreskówek i ich magiczny świat.

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Ale długa układanka + Gratis Audiobook do wyboru

  „Ale dłuuuga układanka" to zestaw trzech układanek tematycznych (samoloty, statki, a także pojazdy bojowe) Długość jednej układanki to aż 91 cm. Układanka bawi, zmusza do logicznego, a także ćwiczy zdolność manualno-wzrokową.

  27,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • DZIESIĄTKA & CHIŃCZYK + Gratis Audiobook do wyboru

  „Dziesiątka & Chińczyk” to zestaw dwóch gier strategiczno-losowych, które dostarczają graczom wiele emocji. Przeprowadź wszystkie swoje pionki przez cała planszę i ustaw je na linii wyjściowej przeciwnika w przypadku gry „Dziesiątka”, lub jak to dzieje się w grze „Chińczyk” postaraj się...

  21,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • DŹWIĘKI NATURY + Gratis Audiobook do wyboru

  Loteryjka z płytą audio. Szumy czy syki? Pluski czy kwiki? Świsty i ryki Zwierząt z Afryki! Świerszcza cykanie, Koguta pianie, Kropel dzwonienie... Dźwięków westchnienie! 

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • JAŚ I MAŁGOSIA + Gratis Audiobook do wyboru

  Uczestnicy gry wcielają się w głównych bohaterów popularnej bajki: Jasia i Małgosię oraz Babę Jagę. Dzieci zostały schwytane i uwięzione przez przebiegłą Babę Jagę.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • CALINECZKA + Gratis Audiobook do wyboru

  Mała Calineczka miała wokół siebie dużo przyjaciół, ale trafiła w swojej wędrówce na złą ropuchę i napastliwego kreta, którzy chcieli wykorzystać jej skromność i dobre serce.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • CZERWONY KAPTUREK + Gratis Audiobook do wyboru

  Jedną z najpopularniejszych bajek świata jest ta o Czerwonym Kapturku. Zły i przebiegły Wilk tylko chwilowo wygrywa z dobrą, ale naiwną dziewczynką.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Grzybobranie + Gratis Audiobook do wyboru

  Jeśli Twoje dziecko lubi rywalizację w grupie, to gra planszowa „Grzybobranie” będzie dla niego wymarzoną zabawą. Gra zawęża więzi społeczne, uczy rywalizacji, pokazuje czym jest wygrana, ale i w delikatny sposób zaznajamia malucha z uczuciem przegranej.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • JAK TO SIĘ ROBI? SERIA 2 + Gratis Audiobook do wyboru

  Kiedy siadasz do śniadanka, czy zastanawiasz się, skąd się wziął chlebek, miodzik i słodziutkie lody? Jak to powstało?

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • DOMKI I KRYJÓWKI + Gratis Audiobook do wyboru

  Gdzie jest twój domek?Pyta pszczółkę Tomek.Zaciekawiony patrzy na jeża,Który do kopca liści zmierza.Mrówka ciągnie do mrowiska,W norze mieszka lis i myszka,Wiewióreczka dziuplę stroi. W gnieździe ptaszek się nie boinapastnika - drapieżnika:- Niechaj on stąd zaraz zmyka!To mieszkanko me, mój...

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Fiku miku + Gratis Audiobook do wyboru

  Grajmy razem: Babcia z wnuczkiem, synek z mamą, Dziadku graj z nami tak samo ! Śmiechu tyle i zabawy ! Nie bądź bratku zbyt ciekawy, Nie podglądaj, nie oszukuj ! Śmiać się możesz do rozpuku ! Aby wygrać, trzeba grać... I rodzince radość dać... W skład zestawu wchodzi 48 twardych tafelków oraz...

  22,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Alfabet + Gratis Audiobook do wyboru

  Jeśli nie wiesz w jaki sposób nauczyć swoje dziecko alfabetu podaruj mu ta pomocną zabawkę edukacyjną. „Alfabet - układanka” polecana jest dla uczniów młodszych klas szkół podstawowych oraz do ćwiczeń z nauką alfabetu. Gra pozwala zapoznać się dziecku z graficznym kształtem literek.  

  11,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Abecadło + Gratis Audiobook do wyboru

  Układanka dydaktyczna „Abecadło” to edukacyjna gra dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z poznawaniem alfabetu. Zabawa polega na dopasowywaniu kartonika z literką do kartonika z obrazkiem przedstawiającym wyraz rozpoczynający się tą literką.

  13,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Cyferki układanka + Gratis Audiobook do wyboru

  Ile jest jabłuszek, a ile ptaszków? Policz, a następnie odszukaj cyferki odpowiadającej Twoim rachunkom. Układanka edukacyjna „Cyferki” to bardzo przystępna forma nauki, która wprowadza malucha w skomplikowany świat cyfr i liczb.  

  13,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • BEZPIECZNA PODRÓŻ + Gratis Audiobook do wyboru

  Popisz się znajomością znaków drogowych i zasad ruchu ulicznego. Pokonaj swoich przeciwników i jako pierwszy przekrocz linię mety. Układanka zapewni doskonałą zabawę oraz pomoże rozwinąć wiedzę o przepisach ruchu drogowego. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.  

  10,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Tu czy tam + Gratis Audiobook do wyboru

  Kółko, kwadrat, czy prostokąt są to pojęcia abstrakcyjne dla maluchów. Poprzez atrakcyjną zabawę układanka „Tu czy tam” zaznajamia dziecko z figurami geometrycznymi.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • ZEGAROWE LOTTO + Gratis Audiobook do wyboru

  Twoje dziecko często pyta się o porę dnia, podczas której emitują jego ulubioną bajkę, a ty masz problem w jaki sposób nauczyć je samodzielnego posługiwania się zegarem? Pomóż dziecku przyswoić trudną sztukę odczytywania godzin. 

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Gra memory - Humory + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra ADAMIGO MEMORY jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Memory-humory to podróż do świata ludzkich uczuć i emocji. Pozwala dziecku rozpoznawać je bez trudu i nazywać...

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Jak to było + Gratis Audiobook do wyboru

  3 zabawy edukacyjne rozwijające wyobraźnię, logiczne myślenie i rozumienie ze słuchu.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • CZYNNOŚCI - ZAJĘCIA SMOKA + Gratis Audiobook do wyboru

  Układanka edukacyjna dla dzieci z klas I-III uczących się odmiany czasowników. Zestaw edukacyjny zawiera dwustronną planszę, 24 duże, dwustronne kartoniki z wierszykami oraz 36 mniejszych kartoników z czasownikami.

  27,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw Pomagam Mamie (Stolnica, Wałek, Deska, Tłuczek) + Gratis Audiobook do wyboru

  Komplet składający się z drewnianej stolnicy, wałka, deski oraz tłuczka zachęca do czynnego poznawania zajęć wykonywanych w gospodarstwie domowym.  Wszystko w dostosowanym do dziecka mniejszym rozmiarze.

  47,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Mini Zestaw Pomagam Mamie + Gratis Audiobook do wyboru

  Mini komplet składający się z drewnianej stolnicy, wałka, deski oraz tłuczka zachęca do czynnego poznawania zajęć wykonywanych w gospodarstwie domowym.  Wszystko w dostosowanym do dziecka mniejszym rozmiarze.

  40,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szalona wieża + Gratis Audiobook do wyboru

  Wieża z 48 drewnianych klocków w trzech kolorach, z której trzeba po kolei wyciągać klocki i układać je na szczycie  uważając,  aby nie zburzyć wieży! Ten, kto zburzy wieżę - przegrywa! Zaproś do zabawy znajomych i przyjaciół - gwarantowana świetna zabawa!

  41,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Klocki Drewniane w wózku Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 37  kolorowych klocków  zapakowanych  w wózeczku, który  może pełni funkcje  zabawki i pojemnika  do przechowywania klocków.

  68,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane w wózku Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw 37 ekologicznych klocków w kolorze naturalnego drewna zapakowanych w wózeczku, który może pełni funkcje zabawki i pojemnika do przechowywania klocków.

  63,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Mega Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Mega duży zestaw składający się z 74 kolorowych  klocków drewnianych  to klasyczna zabawka, która zapewni każdemu dziecku wspaniale spędzony czas.  

  85,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Mega Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Mega duży zestaw składający się z 74 klocków drewnianych w kolorze naturalnego drewna to klasyczna zabawka, która zapewni każdemu dziecku wspaniale spędzony czas.  

  70,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Połówki i główki + Gratis Audiobook do wyboru

  "Połówki i główki" to wesoła układanka dla dzieci. 

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Maxi Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Duży zestaw kolorowych klocków. Dzięki niemu można zbudować wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia dziecka. Miasteczko, wieże lub domki - z pomocą 53 elementów można stworzyć naprawdę wiele budowli! 

  67,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Maxi Naturalne + Gratis Audiobook do wyboru

  Duży zestaw klocków w kolorze naturalnego drewna. Dzięki niemu można zbudować wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia dziecka. Miasteczko, wieże lub domki - z pomocą 53 elementów można stworzyć naprawdę wiele budowli! 

  60,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Klocki Drewniane Kolorowe + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw składający się z 37 klocków wykonanych z naturalnego drewna pokrytych ekologicznym woskiem koloryzujacym.  Układanie klocków stanowi doskonalą zabawę rozwijającą twórcze myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną.  

  45,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Moje pierwsze puzzle – Pojazdy + Gratis Audiobook do wyboru

  Najbardziej "chłopięca" propozycja z serii "Moje pierwsze puzzle". Seria została stworzona z myślą o dzieciach, które dopiero uczą się kojarzenia i dobierania wzajemnie pasujących elementów. Są to najprostsze do ułożenia puzzle stworzone z grubego, wytrzymałego kartonu wygodnie leżącego w dłoni...

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Moje pierwsze puzzle – Zwierzątka egzotyczne + Gratis Audiobook do wyboru

  Zwierzątka egzotyczne to kolejna propozycji z serii "Moje pierwsze puzzle". Seria została stworzona z myślą o dzieciach, które dopiero uczą się kojarzenia i dobierania wzajemnie pasujących elementów. Są to najprostsze do ułożenia puzzle stworzone z grubego, wytrzymałego kartonu wygodnie leżącego...

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Puzzle do kolorowania + Gratis Audiobook do wyboru

  Puzzle do kolorowania to wspaniała zabawa dla najmłodszych. Dzieci przez zabawę uczą się dobierania kolorów i poprawnego układania elementów. Puzzle występują w ośmiu różnych wersjach, na każdej z innym zwierzątkiem: piesek z kotkiem, żółw, słoń, hipopotam, konik z kogutem, mysz, motyl, lew....

  10,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Moje pierwsze puzzle – Zwierzątka + Gratis Audiobook do wyboru

  Seria "Moje pierwsze puzzle" została stworzona z myślą o dzieciach, które dopiero uczą się kojarzenia i dobierania wzajemnie pasujących elementów. Są to najprostsze do ułożenia puzzle stworzone z grubego, wytrzymałego kartonu wygodnie leżącego w dłoni najmniejszych.

  22,90 pln (brutto)
  Dodaj