Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

Gry na imprezęZnaleziono: 93 produktów

Nie ważne czy szukasz dodatkowej rozrywki na spotkanie ze znajomymi lub rodziną czy może potrzebujesz
prawdziwej "gwiazdy wieczoru"!
Sklep z grami planszowymi Gry planszowe 24.pl przygotował najlepsze pozycje na wszystkie te okazje!
Znajdziesz tutaj zarówno "grzeczne" planszówki dla całej rodziny,
jak i trochę bardziej "zakrapiane" pozycje na szalone noce ze znajomymi.
Mamy tutaj szeroki wachlarz gier planszowych, karcianych i takich, które nie dają się kategoryzować.
Gry imprezowe charakteryzują się zazwyczaj prostymi, przejrzystymi zasadami, oraz dynamiczną i pełną humoru rozgrywką,
która potrafi rozruszać nawet najbardziej sztywne towarzystwo :-)
Spróbuj, a nie będziesz mógł wyobrazić sobie wieczoru bez najlepszych gier planszowych i karcianych z tej kategorii!

 • Munchkin 1,6 - Kości Zostały Rzucone

  W nowej edycji tego dodatku znajdziecie: 30 wypasionych kart, w tym 5 stworzonych specjalnie na potrzeby polskiej edycji, wszystkie z oryginalnymi grafikami autorstwa Johna Kovalica- m.in.: Lech, Czech i Jarosław; Smocza Lanca, Śnięty Mikołaj, Mój Ci On i "Patryjota". 

  33,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • iKnow: W Europie

  Oryginalna gra wymagająca wiedzy i taktyki, zawierająca mnóstwo ciekawych pytań. Jest jednocześnie dodatkiem do dużej gry iKnow!

  58,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • iKnow: Trendy i styl życia

  Oryginalna gra wymagająca wiedzy i taktyki, zawierająca mnóstwo ciekawych pytań. Jest jednocześnie dodatkiem do dużej gry iKnow!

  58,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • iKnow: Niezwykła Planeta - Ziemia

  Oryginalna gra wymagająca wiedzy i taktyki, zawierająca mnóstwo ciekawych pytań. Jest jednocześnie dodatkiem do dużej gry iKnow!

  58,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • iKnow: Innowacje

  Oryginalna gra wymagająca wiedzy i taktyki, zawierająca mnóstwo ciekawych pytań. Jest jednocześnie dodatkiem do dużej gry iKnow!

  58,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Vendors

  Wciel się w rolę dyrektora IT dużego przedsiębiorstwa – telekomu, banku, firmy energetycznej. Weź udział w wyścigu technologicznym, zdobywając od wiodących dostawców najbardziej innowacyjne oprogramowanie, które pozwoli ci sprawnie obsługiwać twoich klientów i zyskiwać nowych.

  58,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Small World (edycja polska)

  Small World, stworzony przez Philippe Keyaerts jako następca jego szeroko nagradzanej poprzedniej gry Vinci, to świat zamieszkany przez różnorodne rasy - krasnoludy, czarodziejów, amazonki, gigantów, orki a nawet ludzi. Każda z tych nacji posyła do walki swoje armie - wszystko, aby zdobyć chociaż...

  139,90 pln (brutto) Stara cena: 169,90 pln
  Dodaj
 • Small World: Nie bój nic

  Dzięki dodatkowi Small World: Nie bój nic!, wasze rozgrywki uatrakcyjni pięć nowych ras: barbarzyńcy, homunkulusy, wróżki, pigmeje i leprechauny.

  58,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Small World: Przeklęci

  Dodatek Cursed powstał jako wynik konkursu na nowe żetony ras i cech do Small World. Wprowadza 2 nowe rasy - Koboldów  i Gobliny oraz 5 nowych cech specjalnych - Przeklęci, Hordy, Grasujące, Buszujące i "Łako-".

  33,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Small World: Royal Bonus

  W tym mini dodatku do gry Small World będziecie mogli poznać Faunów, Krzaczki i Igorów :) oraz trzy nowe supermoce - wodne, behemoty i kula ognista. 

  33,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Small World: W pajęczej sieci

  Dodatek ten zawiera trzy nowe rasy (Skagowie, Mrozianki, Procoludki) i trzy nowe supermoce (Naśladowcze, Lawotwórcze i Wskrzeszające). 

  49,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Small World: Wielkie damy

  W Wielkich Damach ze Small World możemy wcielić się 3 nowe rasy: Cyganki, Kapłanki i eteryczne Białe Damy. Dodatek wprowadza też 2 nowe umiejętności: Pokojowe i Historycy.

  33,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Koncept

  W grze Koncept waszym celem jest odgadywanie haseł pokazywanych przez innych graczy. Ale... pokazujący nie może się odzywać ani nic pokazywać, czy rysować, do dyspozycji ma tylko planszę z różnymi obrazkami i za pomocą znaczników będzie wskazywał te, które będą miały was naprowadzić.

  89,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dixit Odyssey

  Z Dixit Odyssey odkryjesz na nowo magiczny świat Dixit – najczęściej nagradzanej gry ostatnich lat. Daj ponieść się wyobraźni, odkrywając tajemnice nowych kart. Tylko uważaj, żeby nie wpaść w pułapki zastawiane przez innych graczy! Dzięki nowym wariantom, w grze może brać udział aż do 12 osób....

  107,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dixit 5: Marzenia

  Dixit 5 to 84 nowe karty, świetnie narysowane przez Francka Diona - francuskiego ilustratora i reżysera filmów animowanych.

  71,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dixit 4: Początki

  Dixit 4 to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre - ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do...

  71,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dixit 3: Podróże

  Dixit 3 to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre - ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do...

  71,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Produkt wkrótce dostępny.

 • Dixit 2: Przygody

  Dixit 2 to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre - ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do...

  71,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Time's Up: Celebrity 2

  Time's up to nie są zwyczajne kalambury, to są kalambury, przy których nie będziesz mógł wykrztusić słowa ze śmiechu. Tutaj nie musisz znać tych wszystkich ludzi i postaci z bajek, literatury czy pop-kultury występujących na kartach. Tutaj musisz pamiętać z czym się innym graczom kojarzyły dane...

  53,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Bang! Dodge City! (edycja polska)

  BANG! Dodge City uczyni wasze rozgrywki w BANG! jeszcze przyjemniejszymi i bardziej wyzywającymi! Ten zestaw zawiera rozszerzenie BANG! Dodge City, czyli nowe postacie, karty oraz role, dzięki którym grać można nawet w 8 osób! 

  48,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw 100 Gier (Piatnik)

  Zestaw zawiera najbardziej znane gry planszowe (np. Chińczyk, Młynek, Warcaby) oraz karciane. 100 gier to liczba, która pomoże całej rodzinie zapełnić dobrą zabawą niejedno deszczowe popołudnie. Dla każdego coś miłego: od Chińczyka po grę w karty. 

  41,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw 200 gier (Piatnik)

  Oto niezliczone godziny rozrywki, oferowane przez jedno pudełko, zawierające pokaźny zestaw klasycznych gier familijmych. Znajdziecie tu tradycyjne gry karciane, popularne rodzinne planszówki, takie jak młynek, chińczyk, warcaby, czy backgammon, oraz wiele innych, mniej znanych.  Produkt cechuje...

  64,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw 300 gier (Piatnik)

  Takiej ilości gier w jednym pudełku nie ma w żadnym innym zestawie. Trudno będzie znaleźć wersję gry, która nie znalazła się wśród prezentowanych. Od chińczyka, przez młynek, warcaby, backgammon, domino, szachy aż po gry karciane (czarny Piotruś, poker) i kości do gry. Każdy, dorosły i dziecko...

  82,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Tik… Tak... Bum!

  Emocjonująca gra słowna dla 2-12 graczy, od 12 lat, wielokrotnie nagradzana, wymagająca opanowania i refleksu. Trzeba szybko wymyślić odpowiedni wyraz, zawierający wylosowaną zbitkę liter, zanim elektroniczna ''bomba zegarowa'' wybuchnie. 

  57,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kości oczkowe z tacką, kubkiem i bloczkiem do zapisu

  Zestaw do gry w kości. W skład zestawu wchodzą: 5 sztuk kości oczkowych, tacka, kubek i bloczek do zapisu wyników. 

  49,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Duuuszki

  Doskonała gra imprezowa, w której liczy się spostrzegawczość i refleks. 

  50,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Mafia

  Mafia to wciągająca gra psychologiczna, oparta na schemacie popularnej gry towarzyskiej. Gra pozwala bawić się dużej grupie graczy.

  23,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Ladies' Nights

  Ladies’Nights to gra imprezowa – zaskakująca, nieprzewidywalna i zmienna jak kobieta. To idealny prezent dla wybranki serca. Pudełko mieści się do damskiej torebki. Gra jest zapakowana jak perfumy! Dodatek biżuteryjny z prawdziwego bursztynu i kamienia księżycowego ucieszy każdą kobietę.

  54,00 pln (brutto)
  Dodaj

  Produkt jest niedostępny.

 • Warcaby i Chińczyk + Gratis Audiobook do wyboru

  Zestaw najpopularniejszych gier planszowych „Chińczyk” i „Warcaby” przyda się w każdym domu.

  17,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Czacha Dymi + Gratis Audiobook do wyboru

  Czacha Dymi to nie tylko gra planszowa, ale też kopalnia ciekawych, zaskakujących i zabawnych informacji. Poza wiedzą, w grze przyda się odrobina szczęścia, taktyki i intuicji. Po drodze czekają na Ciebie roszady, przestoje i podchwytliwe pytania, od których CZACHA DYMI!

  39,00 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kim jestem? + Gratis Audiobook do wyboru

  Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi...

  35,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Tangram + Gratis Audiobook do wyboru

  TANGRAM to klasyczna chińska łamigłówka, która została wymyślona przez tybetańskich mnichów około 3000 lat temu. TANGRAM składa się z siedmiu części zwanymi tanami. Gra polega na układaniu figur, przedstawionych na kartach, według  określonych reguł.

  39,00 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kolejka (IPN)

  Gra planszowa „Kolejka” opowiada o realiach życia codziennego w latach schyłkowego PRL. Zadanie graczy (od 2 do 5) wydaje się proste. Muszą wysłać swoją, złożona z pięciu pionków, rodzinę do sklepów na planszy i kupić wszystkie towary z wylosowanej listy zakupów. Problem polega jednak na tym, że...

  77,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Wieczór Panieński w domu

  Gra imprezowa "Wieczór Panieńskie w domu" to idealny sposób na organizację niezapomnianego wieczoru panieńskiego jeśli planujecie imprezę we własnym gronie!

  49,99 pln (brutto)
  Dodaj

  Produkt jest niedostępny.

 • Szybcy i wpienieni

  Zabawna imprezowa gra planszowa. Straszny kosmita ZEN-on został wysłany przez swoich pobratymców żeby ukraść ziemskie zasoby piwa! Zbierz swoich znajomych i stwórzcie ochronny piwokrąg, który powstrzyma wstrętnego kosmitę przed realizacją jego niecnych planów!

  38,94 pln (brutto)
  Dodaj

  Produkt jest niedostępny.

 • Stupromilowy Las

  Imprezowa gra planszowa przeznaczona dla dorosłych. Wystarczy powiedzieć, że najważniejszą cechą decydującą o wygranej jest ... alkoholochłonność. W trakcie gry będzie ona testowana na wszystkie możliwe sposoby dzięki przeróżnym alkozdarzeniom i alkosytuacjom... Zajrzyj do stupromilowego lasu i...

  39,90 pln (brutto)
  Dodaj