Nowości

Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

eBiuletyn-Newsletter

Gry planszoweZnaleziono: 480 produktów

Gryplanszowe24.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu zbiór najlepszych gier planszowych na rynku!
W poniższej kategorii znajdziecie wszystkie gry, które mają klasyczną planszę, albo inne jej wariacje, takie jak plansza tworzona w trakcie gry chociażby w Carcassonne, czy coś co jest powiedzmy namiastką planszy w kilku innych pozycjach.
Gry planszowe to kategoria koronna naszego sklepu, gdyż to od nich zaczął się pomysł stworzenia tego projektu, dopiero później w naszym asortymencie pojawiły się gry karciane, gry imprezowe a na samym końcu gry dla dzieci. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie planszówki budzą w nas najwięcej pozytywnych emocji!
Nasz sklep z grami planszowymi, życzy miłej zabawy! Zachęcamy do szerszego zapoznania się z ofertą sklepu. Gry planszowe to przyjemność której warto zaznać.

 • Dracula

  Prawie od roku ty i twoi towarzysze podążacie za swoją zwierzyną od miasta do miasta, przez cały kontynent, niemal wszędzie znajdując oznaki zła. Zmierzyłeś się już z wieloma koszmarnymi pułapkami, które za sobą pozostawił: wilkami, złodziejami, dziwnymi chmarami nietoperzy, plagami i jeszcze...

  214,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan: Odkrywcy i Piraci – Dodatek dla 5-6 graczy

  Elementy i zasady tego dodatku pozwalają dwóm dodatkowym graczom wyruszyć na ekscytujące wyprawy!

  77,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Catan: Polska

  Catan: Polska to specjalny scenariusz do gry Catan, dzięki któremu gracze rozbudowują swoje osady, miasta oraz sieci połączeń na faktycznej mapie naszego kraju. Mapa ta została opracowana przez wydawnictwo Galakta we współpracy z Catan GmbH i jest ona częścią serii specjalnych scenariuszy...

  9,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Hobbit (edycja polska)

  Bilbo wyrusza z krasnoludami na ryzykowną wyprawę, której celem jest odzyskanie skarbu strzeżonego przez smoka Smauga. Dołącz do nich, staw czoła groźnym goblinom, trollom i wielkim pająkom! Zdobywaj niezbędny ekwipunek, by móc pokonać swych przeciwników i odzyskać skarb krasnoludów. 

  98,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Tikal (edycja polska)

  TIKAL był jednym z najważniejszych miast starożytnych Majów. Jego ruiny leżą w obecnej Gwatemali, w środku nieprzebytej dżungli. Gracze kierują ekspedycją naukową, która ma zbadać pozostałości miasta. Będą eksplorować dżunglę, odkrywać świątynie oraz odkopywać bezcenne skarby. 

  102,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru

  Jesteś Powiernikiem Pierścienia. Twoim zadaniem jest dotrzeć do Mordoru i zniszczyć pierścień. Nie będzie to proste. Droga jest pełna niebezpieczeństw, a Nazgule już ruszyły twoim tropem.

  31,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Bison (Bizon)

  Ziemia drży, a w oddali unosi się wielka chmura kurzu. Grzmiący dźwięk dudniących kopyt rozbrzmiewa na całej prerii. To nie wróży dobrze dla wioski Indian leżącej za drugą rzeką - oto nieuchronnie zbliża się do niej wielkie stado dzikich bizonów

  61,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Small World: Podziemia

  Okazuje się, że w "Small World: Podziemia" przestrzeni do życia jest jeszcze mniej niż na powierzchni! Pośród pogrzebanych wspomnień minionych epok ciężko jest znaleźć jeszcze trochę miejsca dla siebie.

  158,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Duplik

  W każdej rundzie rozgrywki jeden z uczestników opisuje obraz, podczas gdy pozostali gracze wykonują swoje rysunki w oparciu o prezentowany im opis.

  81,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Przybij Piątkę!

  Przybij Piątkę! to gra, w której w zależności od dokładnej ilości graczy (a może ich być od 4 do 9), działać będziemy samodzielnie lub w drużynach.

  40,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Nowy Jork 1901

  Dołącz do słynnych deweloperów, przyczyniając się do ukształtowania największej metropolii świata: Nowego Jorku!

  110,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Talat

  W grze Talat każdy z graczy wykonuje ruchy na dwóch planszach jednocześnie. Celem gry jest zbicie jak największej liczby wież przeciwnika oraz przeprowadzenie swoich wież na drugi koniec planszy, do rzędu początkowego przeciwnika. W każdej turze trzeba podjąć decyzję, na której planszy wykonać...

  55,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Powrót na Hoth

  Imperialna marynarka namierzyła obecne schronienie rebeliantów: Bazę Echo i przypuściła na nią brutalny atak! Siły Sojuszu mobilizują się, by opuścić Hoth, desperacko szukając schronienia na najbliższych planetach układu. Niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Wszędzie pełno jest imperialnych...

  193,90 pln (brutto) Stara cena: 214,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Bespiński Gambit

  Miasto w Chmurach pod kontrolą Imperium! Podczas gdy Imperium okupuje Bespin, kilku śmiałków sprzymierzonych z Landem Calrissianem postanawia wedrzeć się na teren Miasta w Chmurach, aby zasiać ziarno Rebelii, a także odszukać ważne wojskowe kody, nim odnajdą je agenci Imperialnego Biura...

  148,90 pln (brutto) Stara cena: 165,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Leia Organa

  Wraz z Leią Organą, Przywódczynią rebeliantów wprowadź do swojej gry Imperium Atakuje charyzmę i zdolności przywódcze. Walcz ramię w ramię z księżniczką Leią w dowolnej kampanii dzięki misji pobocznej „Przerwana łączność”.

  43,90 pln (brutto) Stara cena: 48,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Lando Calrissian

  Wraz z Lando Calrissianem, Czarującym kanciarzem wprowadź niewiarygodny fart do swojej gry Imperium Atakuje. Walcz ramię w ramię z Lando w dowolnej kampanii dzięki misji pobocznej „Spłata długów”. 

  43,90 pln (brutto) Stara cena: 48,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Agent Blaise

  Wraz z Agentem Blaisem, Śledczym IBB wprowadź do swojej gry Imperium Atakuje wywrotową taktykę. Zawarty w pudełku zestaw agendy „Wywiad imperialny” oferuje graczowi Imperium nowe możliwości dostępne w każdej kampanii. 

  43,90 pln (brutto) Stara cena: 48,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Bossk

  Wraz z Bosskiem, Urodzonym łowcą wprowadź do swojej gry Imperium Atakuje brutalną dzikość! Zawarty w pudełku zestaw agendy Pierwotne instynkty oferuje graczowi Imperium nowe możliwości dostępne w każdej kampanii. 

  43,90 pln (brutto) Stara cena: 48,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Generał Sorin

  Wraz z Generałem Sorinem, Bezwzględnym taktykiem wprowadź do swojej gry Imperium Atakuje niepohamowaną ambicję. Zawarty w pudełku zestaw agendy „Bombardowanie” oferuje graczowi Imperium nowe możliwości dostępne w każdej kampanii. 

  43,90 pln (brutto) Stara cena: 48,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Dengar

  Wraz z Dengarem, Bezlitosnym zabójcą wprowadź do swojej gry Imperium Atakuje chłodną i precyzyjną taktykę. Zawarty w pudełku zestaw agendy „Karząca taktyka” oferuje graczowi Imperium nowe możliwości dostępne w każdej kampanii. 

  43,90 pln (brutto) Stara cena: 48,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Żołnierze z Bazy Echo

  Wprowadź odwagę i determinację do swojej gry Imperium Atakuje wraz z Żołnierzami z Bazy Echo. Walcz ramię w ramię z tymi bitnymi weteranami w dowolnej kampanii dzięki misji pobocznej „Zasypani”. 

  57,90 pln (brutto) Stara cena: 63,90 pln
  Dodaj
 • Star Wars: Imperium Atakuje - Infiltratorzy IBB

  Wraz z Infiltratorami IBB wprowadź niespodziewane manewry do swojej gry Imperium Atakuje. Zawarty w pudełku zestaw agendy „Infiltracja” oferuje graczowi Imperium szersze możliwości oraz emocjonującą misję poboczną, którą można wykorzystać w dowolnej kampanii.  

  57,90 pln (brutto) Stara cena: 63,90 pln
  Dodaj
 • Chaos w Starym Świecie: Rogaty Szczur

  Rogaty Szczur, rozszerzenie do gry Chaos w Starym Świecie, wprowadza do rozgrywki nową stronę konfliktu - Skavenów oraz reguły gry pięcioosobowej. Całkiem nowe zestawy kart Chaosu i kart Ulepszeń wnoszą do rozgrywki świeże strategie i zupełnie nowe możliwości dla wszystkich Niszczycielskich Potęg. 

  107,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Talisman: Magia i Miecz - Kataklizm

  Rozszerzenie Kataklizm wprowadza zupełnie nową planszę główną, która zastępuje planszę z gry podstawowej. Przemierzaj zniszczone krainy, spotkaj się z ich nowymi mieszkańcami i poznaj ponad 150 nowych kart oraz pięciu zupełnie nowych Poszukiwaczy. Pokonaj swoich przeciwników, zdobądź koronę i...

  195,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Pandemic (Pandemia): Czas Cthulhu

  Starożytne istoty o wyjątkowej inteligencji, zwane Przedwiecznymi, wiją się u bram swoich kosmicznych cel. Wraz z ich przebudzeniem rozpęta się era szaleństwa, chaosu i zniszczenia tego, co postrzegamy jako rzeczywistość. Wszystko, co kochasz i znasz, zostanie unicestwione!

  132,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Magia i Myszy

  Zostańcie sprytnymi polnymi gryzoniami, które muszą przedrzeć się przez zamek. Zamek, który z tej perspektywy stał się dwudziestokrotnie większy. Kiedyś był waszym domem, teraz jest miejscem pełnym niebezpieczeństw. Czający się wszędzie sługusi Vanestry to najmniejsze z waszych zmartwień! 

  273,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Martwa Zima: Gra Rozdroży

  Wszystko zaczęło się nagle. Najpierw jeden, później następny i następny. Po paru dniach zainfekowanych były setki ludzi, po tygodniu - tysiące, a po miesiącu – miliony. Wtedy dotarło do nas, że tego nie zatrzymamy. Nie powstrzymamy wielomilionowej armii żywych trupów, dla których jedynym celem...

  221,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • BIZNES EUROPA + Gratis Audiobook do wyboru

  Biznes Europa to klasyczna gra planszowa, która przybliża zasady rządzące światem biznesu. Gracze kupują i sprzedają nieruchomości, budują domy i hotele. Starają się zgromadzić jak największy majątek.

  52,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Wyścigi + Gratis Audiobook do wyboru

  Witamy wszystkich sympatyków wyścigów i zapraszamy do wzięcia udziału w pasjonujących zawodach. Już dziś możecie wsiąść na sportowy motocykl i udowodnić pozostałym zawodnikom swoją wyższość na torze.

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Terraformacja Marsa

  Rząd Ziemi został powołany w 2174 roku i od samego początku, przez niemal półtora wieku, nieustannie dążył do osiągnięcia globalnej jedności i pokoju. Naszą misją było stać się uniwersalnym dla całej ludzkości narzędziem kształtowania lepszego jutra.

  145,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.

 • Dzieła mistrzów

  Jesteś artystą. No dobrze, tak naprawdę pracujesz w studiu z podobnymi sobie specjalistami, tworząc falsyfikaty. Czasem zdarza się Wam nawet pracować jednocześnie nad tym samym obrazem i, jak to w takich sytuacjach bywa, każde z Was chce przypisać sobie jego autorstwo, nadając temu wątpliwemu...

  54,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Królestwo w Budowie: Nomadzi

  Ten dodatek to pozycja obowiązkowa dla każdego, komu spodobało się "Królestwo w Budowie". Gra staje się pełniejsza, bogatsza i daje jeszcze więcej możliwości zagrań!

  81,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Szalone Wózki

  W grze Szalone Wózki dwie do czterech dwuosobowych drużyn wcielają się w role kierowców tytułowych pojazdów i rywalizują o pierwsze miejsce w Wielkim Wyścigu Wózków. Każda drużyna składa się z dwóch kierowców: siedzącego z przodu i siedzącego z tyłu. 

  130,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Neuroshima HEX: Dancer (edycja 3.0)

  Po ataku maszyn na laboratoria Posterunku na wolność wydostaje się efekt eksperymentów prowadzonych w ramach projektu Dancer, czyli stworzenia cybernetycznego superżołnierza. Tym razem mamy przyjemność opublikować armię fanowską, armię stworzoną przez jednego z najzagorzalszych fanów Neuroshimy,...

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Neuroshima HEX: Mephisto (edycja 3.0)

  Ucierane na przestrzeni lat schematy zostaną złamane. W przypadku Mephisto cały ciężar ofensywy armii dźwiga na sobie jej sztab. Podobnie jak w przypadku armii Dancer, ma on możliwość atakowania sztabów przeciwnika, jednak w całej armii nie znajdziemy żadnej jednostki która mogła by go w tym...

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dziedzictwo: Testament Diuka de Crecy - 5 Rodzin

  5 Rodzin wprowadza do gry nową mechanikę swatania – wymiany członków rodziny pomiędzy graczami. Od tej pory gracze mogą oferować swoich bliskich innym graczom w zamian za żetony przysług, które używane są do kupowania nowych akcji w grze. 

  70,90 pln (brutto)
  Dodaj

  Zapytaj o dostępność.