Nowości

Sklepowe Promocje

Najlepsze gry planszowe

Gry rodzinneZnaleziono: 116 produktów

Masz dość spędzania wieczorów przed telewizorem, kiedy Twoje dzieci siedzą zamknięte w swoim
pokoju grając na komputerze? Chcesz w końcu zrobić coś razem ze Swoją rodziną?
Dziś planszówki naprawdę stanowią świetną alternatywę dla telewizji i komputera.
W tej kategorii znajdziesz najlepsze gry planszowe do wieloosobowej rozrywki. Coś zarówno dla
dzieci jak i dla dorosłych. Przekonaj się jak wielki masz wybór. Zbierz całą swoją rodzinę i
zacznijcie wspaniałą zabawę!
Najwyższa jakość tylko w naszym sklepie z grami planszowymi. - Gry
planszowe 24.pl !!!

 • Hej! To moja ryba!

  Hej, to moja ryba! to szybka i szalona gra rodzinna. Gracze kierują stadami pingwinów walczących o jak najlepszy obiad. Cel wydaje się prosty? Jednak na Twojej drodze do smakowitego szczęścia staną przebiegłe pingwiny rywali i stale kurcząca się tafla lodu.

  38,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Łap Prosiaka

  Szalone prosiaki rozbiegły się po okolicy. Którego złapać w pierwszej kolejności? Tego w ciemnych okularach? A może amatora popcornu? Wykaż się sprytem i złap najwięcej świnek, a wygrasz! Tylko uważaj – bardzo łatwo o pomyłkę!

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kolorowy Zawrót Głowy

  Kolorowy Zawrót Głowy w serii "dobra gra w dobrej cenie" to pewność dobrej zabawy w niskiej cenie. Gracze układają na stole płytki z kolorowymi kształtami. Gracz, któremu uda się ułożyć w jednej linii 3 płytki w tym samym kolorze lub z takim samym kształtem, zadobywa pynkty! Bądź spostrzegawczy,...

  16,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Słowo Stworki

  Zadaniem graczy jest wymyślanie słów zaczynających się na daną literę i należących do określonej kategorii (np. miasto na literę M). Wszyscy gracze wymyślają słowa jednocześnie, dzięki czemu gra dostarcza wielkich emocji! Jeśli grałeś w grę "SłowoStwory", musisz sprawdzić "SłowoStworki"!

  16,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Budowa Zamku

  Każdy gracz buduje zamek dokładając karty z fragmentami muru. Nie będzie to takie proste, ponieważ każdy kolejny fragment muru musi posiadać wartość wyższą od wcześniej dołożonego! Wygra gracz, który jako pierwszy wybuduje zamek składający się z dziesięciu kart.

  32,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • 7 Cudów Świata

  Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki!

  134,90 pln (brutto) Stara cena: 149,90 pln
  Dodaj
 • Koncept

  W grze Koncept waszym celem jest odgadywanie haseł pokazywanych przez innych graczy. Ale... pokazujący nie może się odzywać ani nic pokazywać, czy rysować, do dyspozycji ma tylko planszę z różnymi obrazkami i za pomocą znaczników będzie wskazywał te, które będą miały was naprowadzić.

  89,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Wsiąść do Pociągu: Europa

  Wsiąść do pociagu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka.

  134,90 pln (brutto) Stara cena: 159,90 pln
  Dodaj
 • Dixit Odyssey

  Z Dixit Odyssey odkryjesz na nowo magiczny świat Dixit – najczęściej nagradzanej gry ostatnich lat. Daj ponieść się wyobraźni, odkrywając tajemnice nowych kart. Tylko uważaj, żeby nie wpaść w pułapki zastawiane przez innych graczy! Dzięki nowym wariantom, w grze może brać udział aż do 12 osób....

  107,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dixit 5: Marzenia

  Dixit 5 to 84 nowe karty, świetnie narysowane przez Francka Diona - francuskiego ilustratora i reżysera filmów animowanych.

  71,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dixit 4: Początki

  Dixit 4 to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre - ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do...

  71,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dixit 3: Podróże

  Dixit 3 to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre - ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do...

  71,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Dixit 2: Przygody

  Dixit 2 to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre - ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do...

  71,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Jungle Speed Safari

  Jungle Speed Safari to nowa odsłona kultowej już gry Jungle Speed, wspaniałej zabawy dla całej rodziny. Tym razem zabiera nas ona w podróż po afrykańskiej dżungli i równinach Serengeti.

  67,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Monopoly: Gra Kieszonkowa

  Klasyczny Monopoly w wersji kieszonkowej to tyle samo frajdy w mniejszej cenie, którego zawsze możesz mieć przy sobie!

  25,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Monopoly Junior

  Wersja najbardziej popularnej gry planszowej przygotowana specjalnie dla dzieci - akcja toczy się w wesołym miasteczku. Można tu przejąć niczyje miejsca rozrywki. Nie przegap szansy!

  73,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Monopoly: 80 lat Monopoly - edycja limitowana

  Chcesz zmonopolizować rynek nieruchomości? Teraz możesz! Kupuj, sprzedawaj, spekuluj i... dobrze zastanów się nad każdą transakcją. Wielu słynnych ludzi stawiało swe pierwsze kroki na planszy Monopoly! Może pójdziesz ich śladem...?

  99,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Qwixx

  Przy grze Qwixx nie doświadczysz nudnego oczekiwania na swoją kolej - jeden gracz rzuca, a wszyscy wykorzystują wynik! Im więcej wyrzucisz wyników na róznych kościach, tym więcej stworzysz kombinacji do zdobycia punktów.

  21,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Bang! Dodge City! (edycja polska)

  BANG! Dodge City uczyni wasze rozgrywki w BANG! jeszcze przyjemniejszymi i bardziej wyzywającymi! Ten zestaw zawiera rozszerzenie BANG! Dodge City, czyli nowe postacie, karty oraz role, dzięki którym grać można nawet w 8 osób! 

  48,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Geniusz Wersja Podróżna

  Już w wersji klasycznej Ingenious było wspaniale zaprojektowane i zapewniało za każdym razem odmienną rozgrywkę, teraz zaś, w wersji podróżnej, do gry wystarcza przenośna dwuosobowa plansza wraz z wygodnymi kołeczkami do pilnowania wyników i z otworami na płytki!

  48,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Geniusz GO!

  Nowy wariant znanej i lubianej gry Geniusz. Naszym celem będzie zebranie zestawu kafelków o róznych kolorach. W tej wersji, gracze znają kolory jedynie kilku odsłoniętych elementów a kolejnejne dobierane kafelki muszą zostać dobrane kolorem do tych już widocznych, w przeciwnym wypadku gracz nie...

  28,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw 100 Gier (Piatnik)

  Zestaw zawiera najbardziej znane gry planszowe (np. Chińczyk, Młynek, Warcaby) oraz karciane. 100 gier to liczba, która pomoże całej rodzinie zapełnić dobrą zabawą niejedno deszczowe popołudnie. Dla każdego coś miłego: od Chińczyka po grę w karty. 

  41,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw 200 gier (Piatnik)

  Oto niezliczone godziny rozrywki, oferowane przez jedno pudełko, zawierające pokaźny zestaw klasycznych gier familijmych. Znajdziecie tu tradycyjne gry karciane, popularne rodzinne planszówki, takie jak młynek, chińczyk, warcaby, czy backgammon, oraz wiele innych, mniej znanych.  Produkt cechuje...

  64,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Zestaw 300 gier (Piatnik)

  Takiej ilości gier w jednym pudełku nie ma w żadnym innym zestawie. Trudno będzie znaleźć wersję gry, która nie znalazła się wśród prezentowanych. Od chińczyka, przez młynek, warcaby, backgammon, domino, szachy aż po gry karciane (czarny Piotruś, poker) i kości do gry. Każdy, dorosły i dziecko...

  82,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Digit

  Digit to niezwykle wciągająca gra logiczna. Prosta w założeniach, a jednocześnie stawiane przez nią zadania wymagają ruszenia głową.

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Venezia 2099

  Jest rok 2099: Wenecja stoi w obliczu zagłady. Gracze wcielają się w role kolekcjonerów dzieł sztuki, którzy starają się uratować weneckie zabytki, nim miasto zostanie całkowicie zalane. Tylko gracz, który będzie potrafił sprawnie poruszać się po tonącym mieście, wykorzystywać pływające platformy...

  89,00 pln (brutto)
  Dodaj
 • Golden Horn

  Gracze wcielają się w role zamożnych kupców weneckich. Korzystając ze swojej floty handlowej, złożonej z trzech statków – galeasów, sprzyjających wiatrów oraz czasem pomocy piratów, każdy kupiec stara się zdobyć jak najlepsze ładunki.

  89,00 pln (brutto)
  Dodaj
 • Activity Go!

  Kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii Activity, tym razem w wersji “kieszonkowej”. Narysuj „pączek w maśle”, pokaż na migi „lep na muchy”, opisz „cuda na patyku”…nim upłynie czas! 

  26,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Super Farmer mini

  W grze posługujemy się dwoma różnymi dwunastościennymi kostkami, na których znajdują się wizerunki różnych zwierząt. Rzuty kostkami wskazują jakie karty-zwierzęta gracz może wziąć ze stada głównego.

  15,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Monopoly Milionerzy

  Monopoly Milionerzy. Niech Twoje życie stanie się luksusem! Zdobądź milion jako pierwszy i wygraj! Podnoś status swojego pionka, dopasowuj go do swojego nowobogackiego życia, kupuj ekskluzywne nieruchomości, a będziesz pławić się w luksusie! 

  124,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Activity Compact

  Gra dla 3 - 16 graczy od 8 lat. Kultowa, wielokrotnie nagradzana gra Activity teraz w kompaktowym wydaniu! Narysuj 'pączek w maśle', pokaż na migi 'lep na muchy', opisz 'cuda na patyku' nim upłynie czas! 

  40,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Callisto

  Gra dla 2 - 4 graczy od 7 lat. Twórcą gry jest Reiner Knizia, jeden z najbardziej uznanych autorów gier na świecie. Callisto to ekscytująca i szybka gra logiczna o prostych regułach, doskonała dla całej rodziny. 

  65,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Kości oczkowe z tacką, kubkiem i bloczkiem do zapisu

  Zestaw do gry w kości. W skład zestawu wchodzą: 5 sztuk kości oczkowych, tacka, kubek i bloczek do zapisu wyników. 

  49,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • Abetto

  W grze Abetto masz szczęście znaleźć się w tym malowniczym towarzystwie! Stawką jest miano najlepszego włamywacza pośród Pań i Panów. Nagrodą za odwagę może być także drogocenny sygnet, całus skradziony córce pana domu lub... nagła potyczka z młodym gospodarzem. 

  42,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • WILKI I OWCE z dodatkiem GRUBE RYBY

  Wilki i owce to niezwykle wciągająca, rodzinna gra Philippe’a des Pallieres. Teraz została wzbogacona o dodatek – Grube ryby.

  39,90 pln (brutto)
  Dodaj
 • SUPERFARMER jubileuszowy

  Jubileuszowe wydanie "Superfarmera". Gra otrzymała nową oprawę graficzną z ilustracjami Piotra Sochy. Dodatkową atrakcją są plastikowe figurki psów i bardziej dynamiczna wersja gry. A wszystko w dużym kwadratowym pudełku!

  62,90 pln (brutto)
  Dodaj